Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 YIL

 

Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

 

Güncel Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 yazımızda var. Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları başarı sıralaması Son 4 yıla ait veriler aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda yer almaktadır. Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 günceldir. 2 veya 4 yıllık bölümler 2024 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

Aşağıdaki tabloda Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 yıla ait veriler yer almaktadır. Yukarıdan aşağıya doğru 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait veriler bulunmaktadır. Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları zor bir bölüm mü? Hepsine cevabı aşağıdaki tabloyu yorumlayarak yapabilirsiniz.

Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması SON 4 YIL

 

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon
2023
2022
2021
2020
Taban
Puanı
2023
2022
2021
2020
Başarı
Sırası
2023
2022
2021
2020
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  (KONYA) (DEVLET) Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi EA 20
20
20
20
238,123
237,635

1.035.208
1.038.355


Tabloda puanı ve sıralaması olmayıp çizgiyle () ifade edilen bölümler, kontenjanı dolmayan bölümlerdir.

 

Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları Son 4 yılın bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları ve sıralama bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tabloda yer almaktadır. Hedeflediğiniz bölüm Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları ise umarım hedefinize ulaşırsınız. Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları kazanmak ve sevincinize Öğrenci kozu olarak ortak olmaktan mutluluk duyarız.

Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları kaç puanla kazanılır veya Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları okumak için kaç net yapmak gerekir sürekli güncel eklenen içeriklerimiz ile bu sorulara da değineceğiz. İçeriklerimizde Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları bitiren ne yapar? Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları dersleri neler? Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları nasıl bir bölüm? gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları bölüm hakkında bilgi almak istiyorsanız yorumda belirtin!

Eğer Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz Telegram Kanalımızdan veya İnstagram Sayfamızdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Ayakkabı Tasarımı Ve Üretimi Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap