Bilgisayar Bilimleri Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Bilgisayar Bilimleri kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Bilgisayar Bilimleri kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Bilgisayar Bilimleri kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Bilgisayar Bilimleri okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Bilgisayar Bilimleri için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Bilgisayar Bilimleri Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Bilgisayar Bilimleri için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Bilgisayar Bilimleri ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Bilgisayar Bilimleri kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Bilgisayar Bilimleri kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Bilgisayar Bilimleri kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Bilgisayar Bilimleri taban puanları veya Bilgisayar Bilimleri sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Bilgisayar Bilimleri kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Bilgisayar Bilimleri kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Bilgisayar Bilimleri ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Bilgisayar Bilimleri kaç net ve Bilgisayar Bilimleri kaç puan görebilirsin.

Bilgisayar Bilimleri Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
DOKUZ EYLÜL ÜNİ. 387,000 60 26,8 6,8 23,8 1,0 23,0 2,0 1,5 1,0

Bilgisayar Bilimleri bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Bilgisayar Bilimleri Kazanmak için

Bilgisayar Bilimleri kaç net 2020

Bilgisayar Bilimleri kaç puanla kazanlır veya Bilgisayar Bilimleri için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Bilgisayar Bilimleri konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Bilgisayar Bilimleri zor mu? Bilgisayar Bilimleri dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Bilgisayar Bilimleri okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Bilgisayar Bilimleri kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

YouTube video

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap