Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları 2024

Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması

Güncel Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları yazımızda var. Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları başarı sıralaması 2024 de aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda vardır. Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları sıralaması. 4 yıllık bölümler (lisans) için de 2024 taban puanları için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite Taban Puanları

Sitemizdeki Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini tavsiye ederim size.

Aşağıdaki tabloda Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları 2024 ve Başarı Sıralaması 2024 var. Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Cevabı aşağıda.

Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları 2024

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon/Yer Taban
Puanı
Başarı
Sırası
EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Çim Alan Tesisi ve Yönetimi TYT 30/30 238,16 1.825.380
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA) Çim Alan Tesisi ve Yönetimi TYT 30/30 237,26 1.841.962

Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları 2024 bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları sıralama 2024 bilgileri ile kontenjan ve diğer şeyler de tablodaydı. Eğer hedeflediğiniz bölüm Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ise umarım kazanırsınız. 

Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması 2024

Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları kaç puanla kazanlır veya Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapmak gerekir yakında yeni bir yası ile gelecek. Yazıda Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları bitiren ne yapar? Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları dersleri neler? Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları nasıl bir bölüm? Gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız.

Eğer biliyorsanız Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları maaşları için de yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite Tercih döneminde yardım almak isterseniz de instagram hesabımız dan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Çim Alan Tesisi Ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap