Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 YIL

 

Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

 

Güncel Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 yazımızda var. Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları başarı sıralaması Son 4 yıla ait veriler aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda yer almaktadır. Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 günceldir. 2 veya 4 yıllık bölümler 2024 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

Aşağıdaki tabloda Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 yıla ait veriler yer almaktadır. Yukarıdan aşağıya doğru 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait veriler bulunmaktadır. Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları zor bir bölüm mü? Hepsine cevabı aşağıdaki tabloyu yorumlayarak yapabilirsiniz.

Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması SON 4 YIL

 

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon
2023
2022
2021
2020
Taban
Puanı
2023
2022
2021
2020
Başarı
Sırası
2023
2022
2021
2020
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  (İZMİR) (DEVLET) Film Tasarımı ve Yönetmenliği Söz 35
35
35
35
364,794
370,475
318,42
355,973
72.264
62.048
68.910
54.300

Tabloda puanı ve sıralaması olmayıp çizgiyle () ifade edilen bölümler, kontenjanı dolmayan bölümlerdir.

 

Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları Son 4 yılın bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları ve sıralama bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tabloda yer almaktadır. Hedeflediğiniz bölüm Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları ise umarım hedefinize ulaşırsınız. Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları kazanmak ve sevincinize Öğrenci kozu olarak ortak olmaktan mutluluk duyarız.

Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları kaç puanla kazanılır veya Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları okumak için kaç net yapmak gerekir sürekli güncel eklenen içeriklerimiz ile bu sorulara da değineceğiz. İçeriklerimizde Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları bitiren ne yapar? Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları dersleri neler? Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları nasıl bir bölüm? gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları bölüm hakkında bilgi almak istiyorsanız yorumda belirtin!

Eğer Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz Telegram Kanalımızdan veya İnstagram Sayfamızdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Film Tasarımı Ve Yönetmenliği Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap