Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) taban puanları veya Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) kaç net ve Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) kaç puan görebilirsin.

Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
GİRNE AMERİKAN ÜNİ. 392,800 3 16,3 9,5 12,5 5,0 10,0 5,5 3,5 0,5

Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) Kazanmak için

Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) kaç net 2020

Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) kaç puanla kazanlır veya Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) zor mu? Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (Yüksekokul) kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap