Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği taban puanları veya Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği kaç net ve Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği kaç puan görebilirsin.

Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. 466,700 60 15,8 9,8 19,0 13,8 25,8 8,8 5,5 6,5

Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Kazanmak için

Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği kaç net 2020

Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği kaç puanla kazanlır veya Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği zor mu? Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap