Grafik Sanatlar Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 YIL

 

Grafik Sanatlar Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

 

Güncel Grafik Sanatlar Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 yazımızda var. Grafik Sanatlar Taban Puanları başarı sıralaması Son 4 yıla ait veriler aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda yer almaktadır. Grafik Sanatlar Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 günceldir. 2 veya 4 yıllık bölümler 2024 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

Aşağıdaki tabloda Grafik Sanatlar Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 yıla ait veriler yer almaktadır. Yukarıdan aşağıya doğru 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait veriler bulunmaktadır. Grafik Sanatlar Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Grafik Sanatlar Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Grafik Sanatlar Taban Puanları zor bir bölüm mü? Hepsine cevabı aşağıdaki tabloyu yorumlayarak yapabilirsiniz.

Grafik Sanatlar Taban Puanları ve Başarı Sıralaması SON 4 YIL

 

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon
2023
2022
2021
2020
Taban
Puanı
2023
2022
2021
2020
Başarı
Sırası
2023
2022
2021
2020
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ  (ERZURUM) (DEVLET) Grafik Sanatlar (Açıköğretim) EA 400
400

233,239
233,547

1.100.416
1.094.863


Tabloda puanı ve sıralaması olmayıp çizgiyle () ifade edilen bölümler, kontenjanı dolmayan bölümlerdir.

 

Grafik Sanatlar Taban Puanları Son 4 yılın bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Grafik Sanatlar Taban Puanları ve sıralama bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tabloda yer almaktadır. Hedeflediğiniz bölüm Grafik Sanatlar Taban Puanları ise umarım hedefinize ulaşırsınız. Grafik Sanatlar Taban Puanları kazanmak ve sevincinize Öğrenci kozu olarak ortak olmaktan mutluluk duyarız.

Grafik Sanatlar Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Grafik Sanatlar Taban Puanları kaç puanla kazanılır veya Grafik Sanatlar Taban Puanları okumak için kaç net yapmak gerekir sürekli güncel eklenen içeriklerimiz ile bu sorulara da değineceğiz. İçeriklerimizde Grafik Sanatlar Taban Puanları bitiren ne yapar? Grafik Sanatlar Taban Puanları dersleri neler? Grafik Sanatlar Taban Puanları nasıl bir bölüm? gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Grafik Sanatlar Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde Grafik Sanatlar Taban Puanları bölüm hakkında bilgi almak istiyorsanız yorumda belirtin!

Eğer Grafik Sanatlar Taban Puanları hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin Grafik Sanatlar Taban Puanları maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz Telegram Kanalımızdan veya İnstagram Sayfamızdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Grafik Sanatlar Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap