Hakkımızda

Öğrenci Kozu kelimeden de çıkarılacağı üzere öğrenciler için bir koz olmayı amaçlamış eğitim platformudur. Bu yüzde de sloganımızı Öğrencilerin Eğitimdeki Kozu olarak belirledik.
Sitemizde yüzlerce yararlı içerik var. Her zaman bu içerikler katlanarak artmakta! Sizler için yararlı olabileceğini düşündüğümüz içeriklerin yanı sıra sizin isteklerinizi dikkate de alıyoruz. Geri bildirimlerinizi, bize dönüşlerinizi önemsiyoruz.
Kendimiz yaptığımız işin hakkını vermek amacındayız. Bir işe başladıysak o işi en iyi şekilde yapacağımızdan emin olun!

 

Öğrenci Kozu diğer sitelerden farklı olarak tamamen özgün içerikler oluşturmayı amaçlar. Diğer birçok sitede olmayan rehberlik ihtiyaçlarınıza ve temel sorunlarınıza cevap verecek projeler üretme eylemini gerçekleştirir. Bu içeriklere menümüzden ulaşabilirsiniz.

 

Neden Ücretsiz Bilgiler ve İçerikler Sağlıyoruz?

 

Web sitenin yöneticisi olarak kendi üzerimden bir örnek vererek durumu açıklayayım. Üniversite hazırlık yıllarında mezuna kaldıktan sonra dershaneye gittim ve o sene tercih yaparak üniversiteye yerleştim. Yerleştikten sonra aslında tercih ettiğim bölümün beni mutlu etmediğini ve o bölümü istemediğimi fark ettim. Ailemi uzun uğraşlar sonucu yerleştiğim bölümü okuyamayacağıma ikna ettim ve kabullendirdim. Kabullendirdikten sonra eve döndüm. Tabi bu sefer yine dershaneye gidemezdim ek masraf aileme çıkaramazdım bu sebepten evde kendi başıma çalışmalarımı yapmam gerekiyordu. Bende bunun üzerine bilgisayar üzerinden kendime çalışma programları hazırladım, dökümanlar topladım, bu şekilde kendi çabamla dershaneyi eve getirmeye çalıştım denebilir. Ben bunları yaparken çok araştırdım bulmam, oluşturmam bayağı zamanımı hatta günlerimi aldı. Bunlardan yola çıkarak günümüz koşullarında 2. sene dershaneye gitmek istemeyen veya ekonomik koşullardan kaynaklı gidemeyen öğrencilerden, dershaneye ek kendi özel programını yapmak isteyen tüm öğrencilere destek olup aradıkları her şeyi tek bir yerden bulabilmeleri için web sitemiz de ücretsiz bilgiler ve içerikler sağlamaya çalışıyoruz.

İmkanlarımız el verdikçe sizlere her zaman daha faydalı içerikler sunabilmek için sürekli çalışıyoruz. Sizlerde web sitemizde gördüğünüz eksiklikleri bizlere iletişim sayfamızda yer alan mail adreslerimiz üzerinden yazarak web sitemizi hep birlikte güçlendirmemize yardımcı olabilirsiniz.