İletişim Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda İletişim kaç net gerekir 2020 burda! Yan, İletişim kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. İletişim kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. İletişim okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya İletişim için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda İletişim Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de İletişim için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde İletişim ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda İletişim kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, İletişim kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. İletişim kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca İletişim taban puanları veya İletişim sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

İletişim kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni İletişim kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde İletişim ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda İletişim kaç net ve İletişim kaç puan görebilirsin.

İletişim Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
GALATASARAY ÜNİ. 359,900 30 34,3 17,5 14,0 1,0 20,3 7,8 6,0 9,8

İletişim bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

İletişim Kazanmak için

İletişim kaç net 2020

İletişim kaç puanla kazanlır veya İletişim için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya İletişim konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. İletişim zor mu? İletişim dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta İletişim okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

İletişim kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap