İşletme Yönetimi Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda İşletme Yönetimi kaç net gerekir 2020 burda! Yan, İşletme Yönetimi kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. İşletme Yönetimi kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. İşletme Yönetimi okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya İşletme Yönetimi için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda İşletme Yönetimi Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de İşletme Yönetimi için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde İşletme Yönetimi ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda İşletme Yönetimi kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, İşletme Yönetimi kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. İşletme Yönetimi kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca İşletme Yönetimi taban puanları veya İşletme Yönetimi sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

İşletme Yönetimi kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni İşletme Yönetimi kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde İşletme Yönetimi ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda İşletme Yönetimi kaç net ve İşletme Yönetimi kaç puan görebilirsin.

İşletme Yönetimi Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
MARMARA ÜNİ. 440,350 15 29,5 15,5 6,5 0,0 8,5 12,8 6,0 3,5
YAKIN DOĞU ÜNİ. 371,050 1 16,3 10,8 0,8 2,3 1,0 8,3 2,5 3,5

İşletme Yönetimi bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

İşletme Yönetimi Kazanmak için

İşletme Yönetimi kaç net 2020

İşletme Yönetimi kaç puanla kazanlır veya İşletme Yönetimi için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya İşletme Yönetimi konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. İşletme Yönetimi zor mu? İşletme Yönetimi dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta İşletme Yönetimi okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

İşletme Yönetimi kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap