Kamu Yönetimi (Açıköğretim) Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Kamu Yönetimi (Açıköğretim) kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Kamu Yönetimi (Açıköğretim) kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Kamu Yönetimi (Açıköğretim) kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Kamu Yönetimi (Açıköğretim) okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Kamu Yönetimi (Açıköğretim) için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Kamu Yönetimi (Açıköğretim) Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Kamu Yönetimi (Açıköğretim) için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Kamu Yönetimi (Açıköğretim) ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Kamu Yönetimi (Açıköğretim) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Kamu Yönetimi (Açıköğretim) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Kamu Yönetimi (Açıköğretim) kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Kamu Yönetimi (Açıköğretim) taban puanları veya Kamu Yönetimi (Açıköğretim) sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Kamu Yönetimi (Açıköğretim) kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Kamu Yönetimi (Açıköğretim) kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Kamu Yönetimi (Açıköğretim) ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Kamu Yönetimi (Açıköğretim) kaç net ve Kamu Yönetimi (Açıköğretim) kaç puan görebilirsin.

Kamu Yönetimi (Açıköğretim) Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
ANADOLU ÜNİ. 265,350 816 11,3 15,3 -1,3 1,0 -0,8 3,8 5,3 3,8
ATATÜRK ÜNİ. 308,700 143 15,8 6,3 2,3 0,0 2,0 11,0 1,0 3,8

Kamu Yönetimi (Açıköğretim) bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Kamu Yönetimi (Açıköğretim) Kazanmak için

Kamu Yönetimi (Açıköğretim) kaç net 2020

Kamu Yönetimi (Açıköğretim) kaç puanla kazanlır veya Kamu Yönetimi (Açıköğretim) için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Kamu Yönetimi (Açıköğretim) konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Kamu Yönetimi (Açıköğretim) zor mu? Kamu Yönetimi (Açıköğretim) dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Kamu Yönetimi (Açıköğretim) okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Kamu Yönetimi (Açıköğretim) kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap