Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları 2024

Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması

Güncel Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları yazımızda var. Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları başarı sıralaması 2024 de aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda vardır. Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları sıralaması. 4 yıllık bölümler (lisans) için de 2024 taban puanları için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite Taban Puanları

Sitemizdeki Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini tavsiye ederim size.

Aşağıdaki tabloda Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları 2024 ve Başarı Sıralaması 2024 var. Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Cevabı aşağıda.

Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları 2024

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon/Yer Taban
Puanı
Başarı
Sırası
MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği TYT 20/20 228,65 2.004.447
BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği TYT 20/20 227,31 2.030.294
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN) Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği TYT 25/25 218,50 2.205.196

Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları 2024 bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları sıralama 2024 bilgileri ile kontenjan ve diğer şeyler de tablodaydı. Eğer hedeflediğiniz bölüm Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları ise umarım kazanırsınız. 

Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması 2024

Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları kaç puanla kazanlır veya Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapmak gerekir yakında yeni bir yası ile gelecek. Yazıda Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları bitiren ne yapar? Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları dersleri neler? Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları nasıl bir bölüm? Gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız.

Eğer biliyorsanız Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları maaşları için de yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite Tercih döneminde yardım almak isterseniz de instagram hesabımız dan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2 Yıllık Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap