Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 YIL

 

Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

 

Güncel Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 yazımızda var. Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları başarı sıralaması Son 4 yıla ait veriler aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda yer almaktadır. Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 günceldir. 2 veya 4 yıllık bölümler 2024 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

Aşağıdaki tabloda Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 yıla ait veriler yer almaktadır. Yukarıdan aşağıya doğru 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait veriler bulunmaktadır. Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları zor bir bölüm mü? Hepsine cevabı aşağıdaki tabloyu yorumlayarak yapabilirsiniz.

Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları ve Başarı Sıralaması SON 4 YIL

 

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon
2023
2022
2021
2020
Taban
Puanı
2023
2022
2021
2020
Başarı
Sırası
2023
2022
2021
2020
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  (ANKARA) (DEVLET) Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (UOLP-Suny Binghamton) (%50 Burslu) EA 1
1
1
1
421,984
438,633
391,243
400,885
18.764
12.796
11.832
35.100
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  (ANKARA) (DEVLET) Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (UOLP-Suny Binghamton) (Ücretli) EA 14
14
14
14
331,224


234.253Tabloda puanı ve sıralaması olmayıp çizgiyle () ifade edilen bölümler, kontenjanı dolmayan bölümlerdir.

 

Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları Son 4 yılın bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları ve sıralama bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tabloda yer almaktadır. Hedeflediğiniz bölüm Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları ise umarım hedefinize ulaşırsınız. Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları kazanmak ve sevincinize Öğrenci kozu olarak ortak olmaktan mutluluk duyarız.

Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları kaç puanla kazanılır veya Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları okumak için kaç net yapmak gerekir sürekli güncel eklenen içeriklerimiz ile bu sorulara da değineceğiz. İçeriklerimizde Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları bitiren ne yapar? Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları dersleri neler? Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları nasıl bir bölüm? gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları bölüm hakkında bilgi almak istiyorsanız yorumda belirtin!

Eğer Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz Telegram Kanalımızdan veya İnstagram Sayfamızdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap