Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları 2024

Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması

Güncel Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları yazımızda var. Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları başarı sıralaması 2024 de aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda vardır. Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları sıralaması. 4 yıllık bölümler (lisans) için de 2024 taban puanları için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite Taban Puanları

Sitemizdeki Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini tavsiye ederim size.

Aşağıdaki tabloda Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları 2024 ve Başarı Sıralaması 2024 var. Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Cevabı aşağıda.

Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları 2024

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon/Yer Taban
Puanı
Başarı
Sırası
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Nükleer Tıp Teknikleri TYT 40/40 321,01 656.350
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA Nükleer Tıp Teknikleri TYT 50/50 316,18 704.007
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Nükleer Tıp Teknikleri (KKTC Uyruklu) TYT 1/1

Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları 2024 bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları sıralama 2024 bilgileri ile kontenjan ve diğer şeyler de tablodaydı. Eğer hedeflediğiniz bölüm Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları ise umarım kazanırsınız. 

Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması 2024

Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları kaç puanla kazanlır veya Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapmak gerekir yakında yeni bir yası ile gelecek. Yazıda Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları bitiren ne yapar? Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları dersleri neler? Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları nasıl bir bölüm? Gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız.

Eğer biliyorsanız Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları maaşları için de yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite Tercih döneminde yardım almak isterseniz de instagram hesabımız dan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Nükleer Tıp Teknikleri 2 Yıllık Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap