Ödev Kapakları ve Proje Kapakları Lise ve Ortaokul

Ortaokul ve Lise için Ödev kapakları sitede. Proje kapakları da lise ve ortaokul için sitemizde. Tüm dersler için kullanabileceğiniz matematik, ingilizce ödev kapağı word halinde. Sade, siyah beyaz ödev kapakları bile var. Word ödev kapakları indirmek için öğrenci kozunu kullanabilirsiniz. Üniversite için de kullanılabilir hatta bazı kapaklar.

Ödev Kapakları ve Proje Kapakları 

İndirmek istediğiniz ödev kapağını görseli tıklayarak indirebilirsiniz. İndirmeden dosya karışık görülebilir bilgisayarınıza indirdiğinizde o dosyadaki karışıklık gitmektedir. Yine bir hata varsa yorum olarak yazarsanız Öğrenci Kozu ekibi olarak her zaman yardımcı olacağız.

ödev-şablonu-1     

 

     

 

     

 

 

 

Listemiz sürekli olarak güncellenecektir. Sayfamızı takip edin…. 

Ödev Kapağı Hazırlama Programı

Ödev kapakları proje ve performans ödevleri için gerek ilkokul gerek ortaokul gerekse lise öğrencileri için gerekli. Şimdilerde üniversite öğrencileri için de çok çok gerekli. Yazımızda birçok resim ve word dosyasında hazır paylaştık. Bu kapaklardan beğendinizi indirip proje kapağınızı yazdırabilirsiniz.  

Sitemizde siz öğrenciler için bir çok güzel içerik var. Gelmesini istediğiniz içerikler konusunda bize yazı yazabilir ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. Ayrca bu içerik de hoşunuza gitti mi? Bunu da bize belirtmelisin. İstediğin buna benzer ne varsa bahset!

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap