Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları 2024

 

Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması

 

Güncel Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları yazımızda var. Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları başarı sıralaması 2024 de aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda vardır. Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları sıralaması. 4 yıllık bölümler (lisans) için de 2024 taban puanları için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite Taban Puanları

Sitemizdeki Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini tavsiye ederim size.

Aşağıdaki tabloda Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları 2024 ve Başarı Sıralaması 2024 var. Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Cevabı aşağıda.

Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları 2024

 

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon/Yer Taban
Puanı
Başarı
Sırası
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri TYT 35/35 283,34 1.098.106
SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri TYT 40/40 259,32 1.458.476

 

Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları 2024 bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları sıralama 2024 bilgileri ile kontenjan ve diğer şeyler de tablodaydı. Eğer hedeflediğiniz bölüm Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları ise umarım kazanırsınız.

Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması 2024

Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları kaç puanla kazanlır veya Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapmak gerekir yakında yeni bir yası ile gelecek. Yazıda Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları bitiren ne yapar? Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları dersleri neler? Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları nasıl bir bölüm? Gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız.

Eğer biliyorsanız Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları maaşları için de yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite Tercih döneminde yardım almak isterseniz de instagram hesabımız dan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Otomotiv Gövde Ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap