Tapu Kadastro (Yüksekokul) Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Tapu Kadastro (Yüksekokul) kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Tapu Kadastro (Yüksekokul) kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Tapu Kadastro (Yüksekokul) kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Tapu Kadastro (Yüksekokul) okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Tapu Kadastro (Yüksekokul) için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Tapu Kadastro (Yüksekokul) Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Tapu Kadastro (Yüksekokul) için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Tapu Kadastro (Yüksekokul) ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Tapu Kadastro (Yüksekokul) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Tapu Kadastro (Yüksekokul) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Tapu Kadastro (Yüksekokul) kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Tapu Kadastro (Yüksekokul) taban puanları veya Tapu Kadastro (Yüksekokul) sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Tapu Kadastro (Yüksekokul) kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Tapu Kadastro (Yüksekokul) kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Tapu Kadastro (Yüksekokul) ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Tapu Kadastro (Yüksekokul) kaç net ve Tapu Kadastro (Yüksekokul) kaç puan görebilirsin.

Tapu Kadastro (Yüksekokul) Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİ. 390,650 60 22,3 11,8 16,3 0,0 4,3 13,3 6,5 6,0
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ. 347,750 60 16,3 7,0 9,3 2,3 10,0 11,3 0,8 3,8

Tapu Kadastro (Yüksekokul) bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Tapu Kadastro (Yüksekokul) Kazanmak için

Tapu Kadastro (Yüksekokul) kaç net 2020

Tapu Kadastro (Yüksekokul) kaç puanla kazanlır veya Tapu Kadastro (Yüksekokul) için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Tapu Kadastro (Yüksekokul) konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Tapu Kadastro (Yüksekokul) zor mu? Tapu Kadastro (Yüksekokul) dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Tapu Kadastro (Yüksekokul) okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Tapu Kadastro (Yüksekokul) kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

YouTube video

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap