Uçak Ve Uzay Mühendisliği Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Uçak Ve Uzay Mühendisliği kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Uçak Ve Uzay Mühendisliği kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Uçak Ve Uzay Mühendisliği kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Uçak Ve Uzay Mühendisliği okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Uçak Ve Uzay Mühendisliği için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Uçak Ve Uzay Mühendisliği Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Uçak Ve Uzay Mühendisliği için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Uçak Ve Uzay Mühendisliği ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Uçak Ve Uzay Mühendisliği kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Uçak Ve Uzay Mühendisliği kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Uçak Ve Uzay Mühendisliği kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Uçak Ve Uzay Mühendisliği taban puanları veya Uçak Ve Uzay Mühendisliği sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Uçak Ve Uzay Mühendisliği kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Uçak Ve Uzay Mühendisliği kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Uçak Ve Uzay Mühendisliği ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Uçak Ve Uzay Mühendisliği kaç net ve Uçak Ve Uzay Mühendisliği kaç puan görebilirsin.

Uçak Ve Uzay Mühendisliği Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
SAMSUN ÜNİ. 469,650 50 24,5 15,5 26,5 14,0 27,5 8,0 4,8 9,3
GAZİANTEP ÜNİ. 458,400 40 27,8 7,8 25,0 11,5 28,3 9,3 10,0 4,3

Uçak Ve Uzay Mühendisliği bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Uçak Ve Uzay Mühendisliği Kazanmak için

Uçak Ve Uzay Mühendisliği kaç net 2020

Uçak Ve Uzay Mühendisliği kaç puanla kazanlır veya Uçak Ve Uzay Mühendisliği için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Uçak Ve Uzay Mühendisliği konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Uçak Ve Uzay Mühendisliği zor mu? Uçak Ve Uzay Mühendisliği dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Uçak Ve Uzay Mühendisliği okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Uçak Ve Uzay Mühendisliği kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap