Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları 2024

Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması

Güncel Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları yazımızda var. Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları başarı sıralaması 2024 de aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda vardır. Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları sıralaması. 4 yıllık bölümler (lisans) için de 2024 taban puanları için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite Taban Puanları

Sitemizdeki Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini tavsiye ederim size.

Aşağıdaki tabloda Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları 2024 ve Başarı Sıralaması 2024 var. Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Cevabı aşağıda.

Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları 2024

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon/Yer Taban
Puanı
Başarı
Sırası
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Yapı Tesisat Teknolojisi TYT 60/60 261,93 1.416.281
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Yapı Tesisat Teknolojisi (KKTC Uyruklu) TYT 1/1

Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları 2024 bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları sıralama 2024 bilgileri ile kontenjan ve diğer şeyler de tablodaydı. Eğer hedeflediğiniz bölüm Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ise umarım kazanırsınız. 

Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması 2024

Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları kaç puanla kazanlır veya Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapmak gerekir yakında yeni bir yası ile gelecek. Yazıda Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları bitiren ne yapar? Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları dersleri neler? Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları nasıl bir bölüm? Gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız.

Eğer biliyorsanız Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları maaşları için de yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite Tercih döneminde yardım almak isterseniz de instagram hesabımız dan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Yapı Tesisat Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap