Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları 2024

 

Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması

 

Güncel Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları yazımızda var. Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları başarı sıralaması 2024 de aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda vardır. Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları sıralaması. 4 yıllık bölümler (lisans) için de 2024 taban puanları için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite Taban Puanları

Sitemizdeki Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini tavsiye ederim size.

Aşağıdaki tabloda Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları 2024 ve Başarı Sıralaması 2024 var. Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Cevabı aşağıda.

Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları 2024

 

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon/Yer Taban
Puanı
Başarı
Sırası
MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi TYT 20/20 237,31 1.840.968
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi TYT 35/35 231,84 1.943.293

 

Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları 2024 bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları sıralama 2024 bilgileri ile kontenjan ve diğer şeyler de tablodaydı. Eğer hedeflediğiniz bölüm Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ise umarım kazanırsınız.

Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması 2024

Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları kaç puanla kazanlır veya Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapmak gerekir yakında yeni bir yası ile gelecek. Yazıda Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları bitiren ne yapar? Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları dersleri neler? Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları nasıl bir bölüm? Gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız.

Eğer biliyorsanız Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları maaşları için de yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite Tercih döneminde yardım almak isterseniz de instagram hesabımız dan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap