15 Tatil Programı PDF

15 Tatilde yani Sömestr da düzenli bir çalışma için bu 15 Tatil Programı PDF indir. 15 Tatil Ders Çalışma Programı TYT, AYT, LGS ve KPSS için var. Ayrıca programı 6. sınıf veya 8. sınıf öğrencileri de kullanabilir. Bu program ile haftalık plan hazırlayabilirsiniz. tyt ayt için de güzel olur.

Çalışma programını PDF halinde aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

15 Tatil Programı

Özel olarak tasarladığımız 15 Tatil Programı TYT AYT gibi bir çok sınavda size başarı sağlayacaktır. Bu program ile kendiniz için haftalık programlar hazırlayabilirsiniz. Yani sadece ara yıl tatilinde değil her zaman kullanabilirsiniz. 15 Tatil Programı LGS, KPSS, DGS, YKS gibi tüm sınavlara hazırlık sürecinde planlı çalışmanızı sağlar.

15 Tatil Programı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Benzeri bir çok çizelge ve doküman sitemizde var. Birazcık sitemizde dolaşmanız bu içerikleri keşfetmeniz için yeterli.

15 Tatil Programı TYT PDF AYT LGS KPSS
15 Tatil Programı TYT PDF AYT LGS KPSS

İstediğiniz özel bir tasarım varsa bize yorum olarak yazabilirsiniz.

15 Tatil Programı TYT

Eğer sitemizde ilk zamanların ise gel şu yazıyı bir oku:

Övmek gibi olmasın, sitemiz sınavlara hazırlık için gerçekten yararlı bir site. İçerikler tamamı ücretsizdir. Projelerimize “Daha nasıl yardımcı olabiliriz?” sorusunu kendimize sorarak başlıyoruz. Bu sebeple diğer platformlardan farklı ve özgün içerikler üretmeyi başarıyoruz.

Sıcak samimi ve yararlılık esasına (gerçeğine) dayalı yazılarımızı sınıflandırdık. İşte belli başlı kategoriler:

TYT Çalışma Programı

Görselde programımızın bir kısmı var. Konu dağılımı profesyonel (usta) şekilde yapılmış olan bu program tasarımı ile de sizleri motive edecek. 

4 aydan oluşan bu rengarenk program ile TYT kolayca hallolsun.

2019 TYT Çalışma Programını indirme yazımızdan programın daha geniş tanıtımına ve açıklamasına ulaşabilirsiniz. Bağlantı (link) : TYT Çalışma Programı

Kitap Önerileri

15 Tatil Programı 8. sınıf
15 Tatil Programı 8. sınıf

Birçok sitede kitap önerisi görmüş olabilirsiniz ama emin olun bizimki bambaşka. 

Kolay, orta ve zor kaynak kitaplar diye sınıflandırmaya ek olarak her kitabın öne çıkan yanlarını, eksiklerini de anlattım. Elime alıp tek tek inceledim.

Yapmanız gereken iki şey var. Bir; Kitap Önerileri yazımı okumak. İki; kendine uygun kitabı seçip almak.

Olmazsa Olmaz: Motivasyon Yazıları

Şimdi her şey tamam da peki çalışırken hiç bıkmayacak mısın? Bıkacaksın, sıkılacaksın elbet. Bunun içinde sitemizdeki motivasyon bölümünden dilersen Girişimci Hikayeleri ile motive olabilirsiniz.

YKS için Kaynak Dokümanlar ve PDF

Sitemizde türkiye geneli yapılan birçok deneme sınavı PDF olarak mevcut. Sitemizin Dokümanlar kategorisinden bu tip deneme sınavlarına ve yasal içeriklere ulaşabilirsiniz.

Sormak İstediklerin İçin: Soru-Cevap

En son sitemize bir Soru-Cevap Platformu yaptık. Bu platform ile aklına takılan ne varsa bize ve platforma üye olan herkse sorabilirsin, anketler yapabilirsin.

Çalışmalara Son Gaz Devam

Bitmedi! Daha birçok projem var. Tek kişilik ekip ile ancak bu hızda ilerliyor. Seninde fikirlerin varsa bana iletişim sayfasından ulaşabilirsin. Dilersen de Öğrenci Kozu ekibinde yer alabilirsin.

15 Tatil Programı yazısı son buluyor burada! İyi çalışmalar ve başarılar…

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Yorumları Göster (2)