Arşiv

2021 TYT Çalışma Programı • MUHTEŞEM TASARIM

2021 TYT Çalışma Programı ile 4 Ayda TYT Konularını halledin. PDF indirebilirsiniz. Özgün ve göz alıcı tasarımı ile klasik programlardan oldukça iyi. TYT Çalışma Programı MF ve TM yani sayısal ve eşit ağırlık öğrencileri uygulayabilir. Tarih ve Coğrafya dersi bulunmakta. Her ders programda var. Yaz tatilinde uygulayın.

2021 TYT Çalışma Programı

Gerekli tüm açıklamalar ve bilgilendirmeler, çalışma programındaki özel bir sayfada var. Bunu haricinde kısaca çalışma programını aşağıda tanıttık. Eğer beğenirseniz ki beğeneceğinize eminim sayfanın en altındaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

2019 TYT Çalışma Programı PDF
2021 TYT Çalışma Programı PDF

Renk Renk Bir Çalışma Programı

Her aya farklı bir renk verdik. Siyah-Beyaz yazıcılarda bile ton farkından dolayı ayırt edilebilecek renkleri seçtik. Telefon veya tabletlerden takip edecek arkadaşlar için renkler daha da motive edecektir.

2019 TYT Çalışma Programı

2021 TYT Çalışma Programı

 

Karekodlar Ne İşe Yarıyor?

2019 TYT Çalışma Programı QR Kodu
2021 TYT Çalışma Programı QR Kodu

Programın kapak sayfasında sağ alt tarafta ve diğer sayfalarda başlığın sol tarafında yandaki resimdeki QR Kod bulunmakta.

QR kodu bile klasik değil daha özel hazırladık. Dikkat çekmek isterim.

Şimdi ne amaçla yerleştirdim bu kodu ona değineyim: Siz programınıza bakarken tesadüfen arkadaşınız gördü veya elinize tesadüfen geçtiyse bu doküman; karekodu okutarak dokumanı indirebilirsiniz. Kullanışlı olması ve internet dünyası ile gerçek dünya arasında köprü vazifesi gören karekodlar yani QR kodlar programı işlevli kılacak.

 

 

Bu Program Kimler İçin?

TYT Çalışma Programı İçeriği
TYT Çalışma Programı İçeriği

Türkçe, Matematik, Geometri. Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya derslerini program barındırıyor.

Yani bu TYT Çalışma Programı sayısal (MF) ve Eşit Ağırlık (TM) öğrencileri için geçerlidir. İsteyen herkes kullanabilir.

Eğer Sosyal Bilimleri çalışmak gibi bir niyetiniz yoksa programdaki ilgili derslere uymazsınız olur biter.

 

 

Program Hangi Ölçütlere Göre Hazırlandı

Program ortalama bir öğrenci için hazırlandı. Herkes indirip kullanabilir veya bunu ölçüt alarak kendi bir program yapabilir. Eğer şablonumuz hoşunuza gittiyse bize yazın ve TYT Çalışma Programının boş şablonunu sizler için hazırlayalım.

Müfredata Uygun Mu?

Güncel müfredat ve sınav sistemi değişikliklerine uygun olarak hazırlandı. Yani 2021‘da sınava girecek herkes bu programı kullanabilir.

Ayrıca…

TYT Çalışma Programı İçeriği
TYT Çalışma Programı İçeriği

Programın ikinci sayfasında program hakkında açıklamalar yaptık. Bazı konuların yanında numaralar var. Bu numaraları TYT Çalışma Programında ikinci sayfadaki açıklamaları temsil ediyor.

Çıktı alırken bunu göz önüne alınız ve her sayfayı yazdırınız lütfen.

Başka hiçbir yerde bu kadar üzerinde emek olan bir program yoktur. Her bir detayı düşünülmüş olan bu programı paylaşarak ve sitemizi sık sık ziyaret ederek bize destek olabilirsiniz.

 

2021 TYT Çalışma Programı PDF İndir

Programı bayağı uzun şekilde açıkladım sanırım. Elbette eksiklerimiz vardır, kapatmak için çabalıyoruz ve en önemlisi görüşlerinizi dikkate alıyoruz. Bu yüzden sorularınız ve tavsiyeleriniz için buyurun yorumlara

-> 2021 TYT Çalışma Programı PDF İndir <-

 

2021 TYT Çalışma Programı Görüntüle

Hazırladığımız 2021 TYT Çalışma Programını PDF olarak aşağıya yerleştirdik. Buradan görüntüleyebilirsiniz.

Eğer içerikte hata varsa yorum yaparak bize bildirin!

11 Yorum

  1. karekodları pc üzerinden okutamıyoruz ve illa telefona ihtiyacımız oluyor. telefonu olmayan biri indiremeyebilir.bu yüzden pc için link koymalısınız

      1. bu kodu kullanmak için illaki telfona ihtiyacımız var . varsayalım benim telefonum yok ve ailemde yok ben karekodu nasıl kullanacağım bilgisayardan. bilgisayardanbu karekodu kullanamadığı için bu dosyayı indiremiyorum

  2. Çalışma programlarından sonra denemelere yer verseydiniz iyi olurdu yani deneme çözerek ne durumda olduğumuzu görürük burda size düşen görev ise hangi dersten deneme çözmemizi belirtmeniz olabilir

    1. Bu konuda çalışmalarımız var. Deneme sınavına yönelik. Ayrıca programda yer vermek yerine ayrı bir yazı olarak paylaşırsak bu açığı şimdilik kapatmış oluruz. Tavsiyen için teşekkürler Emir!

  3. Yalniz indirdigim pdf te 2019 tyt konulari yaziyor.Konu guncellemesi oldu bazi konular cikarildi bana 2020 tyt konulari lazim

  4. Rica etsem 2020 için bir program yayınlar mısınız ? Çok güzel bir program olmuş ve 2020 için de bir programın gelmesi çok iyi olur. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı