2024 TYT Boş Çalışma Programı Şablonu

2024 TYT Boş Çalışma Programı Şablonu hazır. Tasarımı ile çok sevilen programımızın bir de şablonu hazırladık. Konuları kendiniz yerleştirip, kullanın! Sizler için özveriyle Çalışama Programı hazırlamıştık. Tasarımı çok sevilmişti. Konu dağılımı da bir o kadar ilgi gördü. İsteğiniz üzerine TYT Çalışma Programı tasarımımızdan bizim yerleştirdiğimiz konuları çıkardık. İstediğiniz gibi TYT Boş Çalışma Programı hazır.

2024 TYT Boş Çalışma Programı Şablonu

Tasarım aynı. Sadece bizim dağıtımını, yerleştirmesini yaptığımız 2019 YKS Konuları dağıtımını kendiniz, istediğiniz gibi yapabilirsiniz. İstersen 4 aya bırakmadan daha kısa sürede bile konu dağlımı yapabilirsiniz. Yazının devamında gerekli bağlantılar ve 2024 YKS için hazırladağımız, size yardımı dokunacak içerikler için ufak açıklamalar yapıp, tanıtacağım ama şimdiden söylemek istediğim bir şey var:

Sitemizdeki 2024 YKS Konuları ve Soru Dağılımı yazısını okuyun. Nasıl bir çalışma programı yapmanız gerektiğini o yazıda var. Ayrıca sitemizdeki müfredata uygun konulardan kendinize çalışma programı yapmanızı öneririm.

Aşağıdaki bağlantıdan TYT Çalışma Programının boş halini şablon olarak indirebilirsiniz.

2024 YKS Hazırlık sürecinde sitemizin diğer içerikleri de ilgini çekecektir.  

İndir-Kaç yapma! Aşağıya doğru ilerle yoksa pişman olursun  😭

👇 Ekranı Kaydır 👇

2024 YKS İçin Cephanelik

“Ha ha ha!” dediğini duyar gibiyim. Şaka şaka ne duycam 👂 ya.

Evet doğru duydun! Pardon okudun: 💣 cephanelik.

Güzel içerikler var sitede. Senin haberin yok ama yıl içerisinde yapacağım bir çok etkinliğin planlaması ve yeni yazı serilerinin, projelerin ayarlamasını yapıyorum.

Bu içerikleri kaçırmamak için sitemi derslerine engel olamayacak şekilde ziyaret edebilirsin.

Şimdi gelelim diğer içeriklere diyecektim ama bir ufak açıklama daha yapayım.

Bu yazı sonu tanıtımları her yere koyuyorsun, biliyoruz bunları diyen Öğrenci Kozu kitlesi! Sözüm size: sitemizi ilk defa ziyaret eden, bizi bu içeriğimizle tanıyan kullanıcılar için bu bilgilendirmeyi yapmak zorundayım. Anlayışınız 🙏 göstereceğinizi biliyorum.

2024 YKS Çalışma Programı

Şimdi boş şablonunu yayınladığımız içeriğin aslını görmek isteyenler olabilir. Güzel ve sıkı bir çalışma ile konu dağılımını ustaca yaptığımız TYT Çalışma Programına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir, detaylı tanıtımını bulabilirsin.

2024 YKS Sürecinde Motivasyon

Şimdi her şey tamam. Peki çalışırken hiç sıkılmayacak mısın? Sıkılacaksın elbet. Bunun içinde bir şeyler düşündük. Sitemizdeki Girişimci Hikayeleri emrine amade!

Aklına Takılan Olursa Diye: Soru-Cevap

Son çalışmalarımızdan biri de sitemize Soru-Cevap Platformu eklemek oldu. Fakat şuan için pasif ama senin için sürekli çalışıyoruz en kısa sürede aktif edeceğiz. Öğrenci Kozu’nun bu bölümü; aklına takılan ne varsa bana veya platforma üye olan herkse sorabilmen için tasarlandı. Güzel yanlarında biri de anketler yapabilmen.

İnstagram Sayfamızı Takip Etmeyi Unutma

Sizler için paylaştığımız tüm güncel bilgilerden haberiniz olmasını istiyorsanız İnstagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Bu zorlu ama güzel süreçte başarılar… 💪

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap