5. Sınıflar için En Doğru Adres

İlkokulu bitirip ortaokula başlayan öğrenciler için ilk yıl kimi zaman zorlu geçebilmektedir. Öğretmenlerin, sınıf arkadaşlarının, alınan derslerin ve konuların bir anda farklılaştığı 5. sınıf, öğrenciler ve çocuklarının en yakın takipçisi olan ebeveynler için, zor bir dönem oluyor. Bu dönemde, velilerin en büyük isteklerinden biri, 5. sınıfa

Tonguç Motivasyon Denemeleri
Tonguç Motivasyon Denemeleri

başlayan çocukları için en iyi kaynaklara ulaşabilmek, derslerinde ve çalışmalarında onlara destek olabilmektir. Dolayısıyla bu dönemde, veliler çocukları için detaylı bir kaynak arayışına girmektedir. Tonguç Mağaza, çocukları için en iyisini isteyen velilerin kaynak arayışlarında en doğru adres oluyor.

 

İnternet üzerinden satış yapan alışveriş siteleri içerisinde, en popüler adresler arasında yer alan Tonguç Mağaza, 5. sınıf öğrencilerinin tüm derslerde en büyük destekçisi olan 5. sınıf kitapları ile beğeni topluyor. Ebeveynlerin internet üzerinden kolaylıkla satın alabilecekleri 5. sınıf kitapları kaliteli baskısı ve anlaşılır içerikleri ile ilgi görüyor.

En Kaliteli 5. Sınıf Soru Bankaları

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Tonguç Konu Anlatımlı Soru Bankası
Tonguç Konu Anlatımlı Soru Bankası

Tonguç Mağaza’nın alanlarında deneyimli ve uzman öğretmenleri tarafından hazırlanan konu anlatımlı soru bankası kitapları, tüm sene boyunca 5. sınıf öğrencilerinin en büyük yardımcısı olmaktadır. Okul derslerini destekleyen konu anlatımları ve konuların pekiştirilmesini sağlayan testler, aynı zamanda öğrencilerin sınavlar için de hazırlanmalarını sağlamaktadır. 5. sınıf tüm dersler soru bankası kitapları Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, Din Kültürü ve İngilizce derslerini kapsamaktadır. Tonguç Mağaza, 5. sınıf tüm dersler soru bankası kitapları ile anne ve babaların beğenisini kazanmaktadır.

 

Tonguç Tüm Dersler Soru Bankası
Tonguç Tüm Dersler Soru Bankası

Müfredata Uyumlu 5. Sınıf Kitapları

En kaliteli konu anlatımlı ve soru bankası kitaplarının adresi olan Tonguç Mağaza, 5. sınıf denemeler ile öğrencilere gerçek sınav deneyimi yaşatmakta ve eksikliklerini tamamlamalarına olanak sağlamaktır. 5. sınıf denemeler, konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları güncel müfredata yüzde yüz uyumlu olarak hazırlanmakta ve velilerin her zaman güvenebilecekleri kaynaklar olmaktadır. Ayrıca Tonguç Mağaza, kitaplarını en faydalı öğrenme araçlarından biri olarak kabul edilen videolu anlatımlar ile zenginleştirmektedir. Öğrenciler TATS uygulaması sayesinde kitaplarda yer alan soruların videolu çözümlerini izleyebilmekte ve bilgilerini sağlamlaştırmaktadır. Videolu anlatımlar, öğrencilerin yapamadığı ya da yanlış yaptığı soruların çözümlerini de tam olarak kavramalarına yardımcı olmaktadır.

Her Bütçeye Uygun 5. Sınıf Kitapları

5. sınıf öğrencileri için internet üzerinden alınabilecek en iyi seçenekleri sunan Tonguç Mağaza, uygun fiyatları ile aile bütçesine de destek olmaktadır. Hızlı kargo ile kısa sürede kapıya gelen kitaplar için; kredi kartı ile ödeme, havale ya da EFT ve kapıda nakit ödeme gibi, farklı ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Tonguç Mağaza’nın kaliteli ve uygun fiyatlı 5. sınıf kitapları, öğrencilerin evde kendi başlarına çalışabilecekleri en verimli kaynaklar olmaktadır.

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap