Bilgisayar-Enformatik Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Bilgisayar-Enformatik kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Bilgisayar-Enformatik kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Bilgisayar-Enformatik kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Bilgisayar-Enformatik okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Bilgisayar-Enformatik için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Bilgisayar-Enformatik Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Bilgisayar-Enformatik için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Bilgisayar-Enformatik ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Bilgisayar-Enformatik kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Bilgisayar-Enformatik kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Bilgisayar-Enformatik kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Bilgisayar-Enformatik taban puanları veya Bilgisayar-Enformatik sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Bilgisayar-Enformatik kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Bilgisayar-Enformatik kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Bilgisayar-Enformatik ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Bilgisayar-Enformatik kaç net ve Bilgisayar-Enformatik kaç puan görebilirsin.

Bilgisayar-Enformatik Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
YAKIN DOĞU ÜNİ. 336,850 3 17,0 7,0 11,8 9,3 4,3 5,8 3,5 1,3

Bilgisayar-Enformatik bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Bilgisayar-Enformatik Kazanmak için

Bilgisayar-Enformatik kaç net 2020

Bilgisayar-Enformatik kaç puanla kazanlır veya Bilgisayar-Enformatik için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Bilgisayar-Enformatik konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Bilgisayar-Enformatik zor mu? Bilgisayar-Enformatik dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Bilgisayar-Enformatik okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Bilgisayar-Enformatik kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap