Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları 2024

Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması

Güncel Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları yazımızda var. Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları başarı sıralaması 2024 de aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda vardır. Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları sıralaması. 4 yıllık bölümler (lisans) için de 2024 taban puanları için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite Taban Puanları

Sitemizdeki Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini tavsiye ederim size.

Aşağıdaki tabloda Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları 2024 ve Başarı Sıralaması 2024 var. Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Cevabı aşağıda.

Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları 2024

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon/Yer Taban
Puanı
Başarı
Sırası
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği TYT 30/30 323,42 633.712
KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği TYT 40/40 285,51 1.068.083
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği TYT 40/40 283,10 1.101.382

Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları 2024 bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları sıralama 2024 bilgileri ile kontenjan ve diğer şeyler de tablodaydı. Eğer hedeflediğiniz bölüm Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları ise umarım kazanırsınız. 

Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması 2024

Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları kaç puanla kazanlır veya Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapmak gerekir yakında yeni bir yası ile gelecek. Yazıda Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları bitiren ne yapar? Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları dersleri neler? Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları nasıl bir bölüm? Gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız.

Eğer biliyorsanız Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları maaşları için de yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite Tercih döneminde yardım almak isterseniz de instagram hesabımız dan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap