Doğum Günü Hediyeleri

Tüm yakın arkadaşlarımızın doğum günlerini ajandamıza, takvime kaydederiz ve o gün geldiğinde ona en güzel şekilde kutlama yaparız hatta belki organizasyonu ile bizzat yakından ilgilendiğiniz yakın dostlarınız vardır. Bu yazıda bu yakın dostlarınıza veya sevgilinize en güzel en özgün doğum günü hediyelerini nasıl bulabileceğiniz konusunda fikirler vereceğim. Sadece bu da değil hediyenizi nereden alabileceğiniz konusunda da desteğimiz, önerimiz olacak.

Doğum günü hediyeleri seçimi konusunda öncelikle karşınızdaki insanı çok iyi tanımanız ve onun özelliklerine uygun bir hediye seçmeniz bu işin en önemli kısmı. Birine hediye alırken onun en nefret ettiği şeyi almak belki şaka amaçlı yapılabilir ama yine de her doğum gününde ona bunu yapmayın bence!

Doğum günü hediyesi alırken kime aldığınıza göre ne alacağınız da değişir elbet. Sevgiliye hediye alırken daha düşünülmüş daha özenilmiş ve aşk kokan hediyeler almak gerekir. Çift tişörtleri çok moda. Gelin damat tişörtleri alabilirsiniz. Çift bileklikleri de aynı şekilde popüler. Bikolihediye’de verdiğim örneğe benzer çok çeşitli ürün var. Daha kişisel kullanım için hediyeler de tercih edebilirsiniz. Bu konu da: kişiye özel fotoğraf baskılı defter, kişiye özel isim yazılı kolye ile de sevginizi gösterebilirsiniz.

Tabii bunların yanı sıra ilginç hediyeler ile kendi özgünlüğünüzü de gösterebilirsiniz. Örneğin lipstick kalem yani hem ruj hem kalem. Doğum günü kartları da alabilirsin. Ama benim daha güzel bir önerim var. Malum dopamin mutluluk hormanu olarak da bilinir. Peki bu hormonun salınımını en çok ne tetikler? Tabii ki çikolata. Sevgilinizle mutlu bir gün geçirmenin sırrı özel baskı çikolata olabilir. Benim tavsiyem bitter almanız 🙂

Bir kez daha vurgulamak isterim ki hediye seçiminde hediyeyi kime alacağınız çok önemli. Baştan savma herkese rastgele hediye alamazsanız. Örneğin bir bayana hediye alırken normalden daha ince düşünmek gerekir. Her şeyin bir manası olamalı. Aynı şekilde iki sevgili birbirine hediye verirken de gerekli. Ama normal bir erkek arkadaşınıza hediye alırken klasik şeyler düşünebilirsiniz. Erkeğe hediye konusunda aklıma ilk gelenler şunlar: kişinin zevkine göre tesbih, çakmak olabilir veya cüzdan da düşünebilirsiniz. Eğer takı takmayı seviyorsa güzel bir yüzük ile saat almak aklınızda bulunsun. Eğer daha samimi bir ilişkiniz varsa erkeğe özel deri hediye seti güzel olur. Yine özel isim baskı kol düğümleri de seçenekler arasında. Son olarak aklıma gelen mesleğine uygun bir hediye de seçebilirsiniz. Önerdiğim sitede doktor, hemşire, öğretmen ve avukatlara uygun hediyeler var.

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap