eLLC ile İngilizce Öğrenme Programı

İngilizce öğrenmek artık bir zorunluluk. Bu yazda size İngilizce öğrenme taktikleri ve eLLC İngilizce öğrenme programı nedir bunu anlattık.

eLLC ingilizce öğrenme programı öğrenci odaklı eğitim veren interaktif bir uygulamadır. Bilgisayar akıllı telefon ve tablet uygulamaları ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde ingilizce öğrenebilirsiniz.

İngilizce Öğrenme Programı: eLLC

eLLC İngilizce öğrenme programı yabancı dil için olmazsa olmaz 4 temel dil yeteneğini aynı anda geliştirmek üzere kurgulanmıştır. Okuma yazma dinleme ve konuşma becerilerini geliştiren interaktif alıştırmaların yanında, gerekli görülen kısımlar videolu ders anlatımları ile desteklenir.

eLLC Windows ve OSX işletim sistemli bilgisayarlarda ve Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerde çalışır. Günde 1 saat çalışma ile 3 ay içerisinde İngilizce konuşmaya başlatan ellc İngilizce öğrenme programı Dünya genelinde yüz binlerce kullanıcıya sahiptir.

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Kendi kendine dil öğrenmek isteyenlere özellikle tavsiye edilebilecek yöntemlerin başında gelen interaktif dil eğitim programları, öğrenciyi eğitimin merkezine alır. eLLC interaktif dil öğrenme programı, öğretmenin sınıf ortamında ders anlattığı pasif eğitim yöntemlerinin aksine öğrenciyi pratiğe yönlendir. Aynı zamanda öğrenciyi eğitimin her noktasında motive edebilir niteliktetedir, öğrencinin öğrenmekte zorlandığı konuları anında tespit edip farklı içeriklerle destekler.

İnterkatif dil eğitim programları içerisinde fiyat/performans olarak en iyi notu alan eLLC Dil eğitim yazılımları bilgisayar, akıllı telefon ve tabletlerde çalışan interaktif bir yabancı dil eğitim yazılımıdır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca başta olmak üzere 17 farklı dil öğretebilmektedir. eLLC Sistemi hakkında daha detaylı bilgi için: https://www.ellconline.com

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap