En Güvenli Şekilde Program ve Oyun İndir

Ücretsiz program veya oyun indirmek için kullandığımız siteler zaman zaman tehlikeli olabiliyor. Bu tehiklere örnek vermek gerekirse: yanıltıcı indirme düğmeleri, gizlenmiş halde bulunan kötü amaçlı yazılımlar ve kolayca bilgisayarınıza buluşmaya müsait virüs tehlikesi barındırır.

En Güvenli Şekilde Program ve Oyun İndir

Kullanışlı ve güvenli bir virüs programı bilgisayarınızı veya android cihazınızı kötü amaçlı yazılımlardan yani virüslerden bir noktaya kadar koruyabilir. Ancak daha güvenli bir site varken bu tür indirme sitelerine uğramamak daha iyi olmaz mı.

Peki android veya bilgisayarlar için en güvenli şekilde oyun veya uygulama nasıl indireceğiz? İşte bu yazıda size en güvenli şekilde nasıl oyun ya da program indreceğimizden bahsedeceğiz. Ayrıca güvenli şekilde indirme yapabileceğiniz önerdiğimiz bir internet sitesi var. Ondan da basettik.

Önerdiğimiz site ile en temiz şekilde program, uygulama veya oyun indir! Ayrıca bir konuya daha değinmek istiyorum. Son yıllarda popüler olan bir Türk Oyun Geliştirici firması var: Lokum Games. Bu yerli geliştirici tarafından yapılan bir oyunu da duyman yoktur sanırım ki adı Zula!

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Bu yerli ve bir o kadar da özgün olan oyunu da en güncel hali ile ulaşmak ister misiniz? Zula indir bağlantısına tıklayarak önerdiğimiz siteden temiz şekilde full indirebilirsiniz.

Yukarıdaki bağlantıdan da ulaşacağınız site: indir.ch

Şimdi biraz da neden bu siteyi özellikle öneriyoruz ondan bahsetmek lazım. İlk olarak sade ve anlaşılır arayüzü ile dikkat çekiyor. Diğer bir çok benzeri siteye göre kullanışı kolay. Ayrıca asla yanıltıcı ve aldatıcı içerik eklemiyor. Bir çok mobil uygulama da apk indir haliyle mevcut. Tabii oyun ve programlardan bahsetmeye gerek bile yok.

Her uygulama için özet ve detaylı açıklamalar mevcut. Örneğin her uygulama için bir sürüm notu ekliyorlar açıklamaya. Özellikle indirmek istediğiniz sürüm varsa diye.

Bu ek olarak programın özet bilgisinde şu bilgiler de mevcut:

  • Lisans Bilgisi (Ücretli/Ücretsiz)
  • Dosyanın Boyutu
  • Hangi Dilde Olduğu
  • Desteklenen İşletim Sistemleri
  • Üretici Firma
  • Ve ayrıca editör puanı ile de görücüye çıkıyor.

Bu kadarla sınırlı değil. Özetin dışında verilen detaylı anlatımda program ile ilgili bir çok anlatım yapılıyor. Nerelerde kullanılabileceği, kurulum notları vb. Eğer varsa program veya ilgili videolar da eklenmiş. Tabii ki olmazsa olmaz ekran görüntüleri de yine bizim için paylaşılıyor.

Öneri yazımız bu kadardı. Yazı içindeki bağlantıları ziyaret etmenizi ve bu siteyi sık kullanılanlar listenize almanızı tavsiye ederim.

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap