En Güzel Damar Sözler

Damar Sözler

Sözler, insanın kalbine ve zihine etki eden en önemli etmeler arasında yer almakta. Birçok kişi, karşısında yer alan kişiye söylemek istediği fakat çekindiği birçok ifadeyi damar sözler aracılığıyla iletmektedir. Usta kalemler tarafından hazırlanan bir söz, her kişide farklı hissler doğmasına olanak sağlıyor. Sizin ne anlatmak istediğiniz, karşı tarafa ne anlamak istediği tamamen kelime oyunları arasında gizlidir.

Her insan kelime oyunları hazırlama konusunda yetenekli değildir. Bu nedenle gönderilmek istenen sözler genellikle usta kalemlerin eserleri içerisinden seçilerek gönderilmektedir. Dediğimiz gibi kalp ve duyguları esir alma konusunda damar sözler oldukça büyük bir yere sahiptir. Bu tarz söz paylaşımı yapan adres bulma konusunda bazen sorun yaşayabilirsiniz.

Damar olarak ifade edilen sözler, genel olarak arabesk, katı ya da insanların canını yakan bir tür olarak gösterilmekte. Oysa; damar laflar arayan bir kişi, duygusal anlamda sevdiği kişilere yakınlaşmak isteyen kişiler tarafından da kullanılabilmekte. Burada söz araştıran kişinin hangi amaçla kullanacakları tamamen tercih meselesidir.

Damar Laflar

Ülkemizde birçok yetenekli kişi tarafından yazılan damar laflar, birçok farklı kullanım alanlarına sahiptir. Tek bir kategori olarak düşünülse de kendi içeriğinde birçok alt dala ayrılabilmektedir. Ayrılan kişiler, sevdiğine açılmak isteyen kişiler, düşmanına laf atmak isteyen kişiler, birisine bir şey ima etmek isteyen kişiler tercihlerine göre kategoriler içerisinden kendilerine uygun bir söz seçebilirler.

İnternet üzerinde baktığımızda söz paylaşımı yapan birçok site bulunduğunu görebilirsiniz. Hemen hemen hepsinin birbirinin aynısı gibi görülüyor. Özgün yazı paylaşımı yapan, yazarların paylaşımlarını direkt takipçilere aktaran site sayısının çok az olduğunu görebilirsiniz. Bu konuda sizlere belirteceğimiz internet adresi üzerinden oldukça güzel özgün ve kaliteli damar içerikli sözler bulabilirsiniz.

Damar güzel damar sözler

Eğer adına eşlik edecekse soyadım, Allah için ahirete kadar senindir sol yanım.

Ömrümün en virane sapağında denk geldi sana düşlerim, seni seven kalbim ve saçlarına vurulan gözlerim oldu en büyük suçlu.

Dışarısı soğuk ve daha soğuk olacak. Ben ise soğuğun tam ortasında senin için yanan yüreğimle şarkılar söyleyeceğim bu güzel günün akşamında.

Her şeyin bu kadar yalan ve sahte olduğu bir dünyada, ömrümün ortasında nasıl da güzel duruyorsun adam!

Her şarkının içinde kendine yer buluyorsun sevgilim. Her güzel manzaranın tam ortasında duruyorsun…

Deli bir viraneyim sokaklarında, ömrümü adamışım ismine. Ya benim olacaksın, ya da ben kendimden vazgeçeceğim bu sonbahar akşamında.

Hasretim sana yar, seni sevmem bir kızılcık çiçeğinin baharına dönmesi gibidir. Senin bakışların ömrümü uzatan bir iksir. Ve ben sevgili, şimdiye kadar hiç kimsede hissetmediğim duyguları seninle yaşıyorum.

Nasıldır bilir misin? Biri kibrit! Diğeri mum! YANAN DA biter. YAKAN DA biter.

Kalp midir sev diyen,
Yoksa yalnızlık mıdır körükleyen?
Sahi neydi sevmek: bi muma ateş olmak mı,
Yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Kelebeğin ömrü azdır derler, ben senin gözlerinin ışığıyla beslenen ölümsüz bir kelebeğim. Sana olan sevgim ve hasretim Kaf dağının tepesinde açan bir gülün güzelliği kadar uzun ve koklanması kadar çaresiz.

Krizantem çiçekler besliyorum zulamda senli düşünceler girdap oluşturuyor beynimde ve ben sana haddinden fazla vurgunum ey güzel. Bak bana gülümseyen bakışlarınla..

Seviyorum, hem de senin anlayamayacağın kadar. Hani o sonbahar akşamlarında çiselenen yağmurun narin sesi olur ya, o denli mırıldanıyorum ismini sokaklara.

Dönüveriyorum karşıma çıkan her çıkmazdan, hasretin karşılıyor beni ay ışığına çalmış bir bank köşesi. Ve ben susuyorum aşkımla ve sevgimle sana dair ne varsa içimde.

Sen benden habersiz yaşıyorsun, ben ise seni her gün o durakta görmenin hasretiyle yarınlara ışık yakıyorum her gecenin seherinde.

Tam her şeyi kaybetmiştim derken sen çıkıverdin karşıma, kimsesiz bir çare doğduğum topraklara yeniden umut oldun. Seni canımdan çok seviyorum, aşığım sana.

Tenimizin rengi ne olursa olsun, her gece aynı ayın ışığında titremek bize nem veriyorsa aşkımız bir sevdamız birdir bizim.

Aşka dokunmak deyince aklıma aşk duygusunun kendisi değil, bir tek sen geliyorsun. Aşık olduğuma değil, sana aşık olduğuma seviniyorum. Kendim için değil ikimiz için yaşamak deniyor buna. Ben senin kalbine giden yolun en eski yolcusuyum ve daha kimseye rastlamadım. Burada yalnızım ama seninle olmaktan mutluyum.

www.asksozleri.net sitemizden alıntı yapılmıştır.

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap