Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Endüstriyel Tasarım Mühendisliği kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Endüstriyel Tasarım Mühendisliği kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Endüstriyel Tasarım Mühendisliği kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Endüstriyel Tasarım Mühendisliği okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Endüstriyel Tasarım Mühendisliği için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Endüstriyel Tasarım Mühendisliği için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Endüstriyel Tasarım Mühendisliği ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Endüstriyel Tasarım Mühendisliği kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Endüstriyel Tasarım Mühendisliği kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Endüstriyel Tasarım Mühendisliği kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Endüstriyel Tasarım Mühendisliği taban puanları veya Endüstriyel Tasarım Mühendisliği sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Endüstriyel Tasarım Mühendisliği kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Endüstriyel Tasarım Mühendisliği kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Endüstriyel Tasarım Mühendisliği ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Endüstriyel Tasarım Mühendisliği kaç net ve Endüstriyel Tasarım Mühendisliği kaç puan görebilirsin.

Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
GAZİ ÜNİ. 379,100 57 25,5 13,0 10,8 9,0 14,5 2,5 2,8 4,8
ERCİYES ÜNİ. 326,000 14 15,3 13,8 11,8 6,8 5,0 3,0 1,0 10,8
KARABÜK ÜNİ. 429,950 2 27,5 6,5 9,3 3,5 9,5 0,0 7,5 1,0

Endüstriyel Tasarım Mühendisliği bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Kazanmak için

Endüstriyel Tasarım Mühendisliği kaç net 2020

Endüstriyel Tasarım Mühendisliği kaç puanla kazanlır veya Endüstriyel Tasarım Mühendisliği için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Endüstriyel Tasarım Mühendisliği konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Endüstriyel Tasarım Mühendisliği zor mu? Endüstriyel Tasarım Mühendisliği dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Endüstriyel Tasarım Mühendisliği okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Endüstriyel Tasarım Mühendisliği kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap