Fotoğraf Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Fotoğraf kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Fotoğraf kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Fotoğraf kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Fotoğraf okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Fotoğraf için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Fotoğraf Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Fotoğraf için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Fotoğraf ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Fotoğraf kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Fotoğraf kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Fotoğraf kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Fotoğraf taban puanları veya Fotoğraf sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Fotoğraf kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Fotoğraf kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Fotoğraf ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Fotoğraf kaç net ve Fotoğraf kaç puan görebilirsin.

Fotoğraf Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite AdıSon Kişinin OBPYerTYT TürkçeTYT SosyalTYT MatTYT FenAYT MatAYT FizikAYT KimyaAYT Biyoloji
DOKUZ EYLÜL ÜNİ.355,0003120,08,812,50,510,56,52,33,5

Fotoğraf bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Fotoğraf Kazanmak için

Fotoğraf kaç net 2020

Fotoğraf kaç puanla kazanlır veya Fotoğraf için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Fotoğraf konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Fotoğraf zor mu? Fotoğraf dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Fotoğraf okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Fotoğraf kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

YouTube video

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap