Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları 2020

Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması

Güncel Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları yazımızda var. Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları başarı sıralaması 2020 de aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda vardır. Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları sıralaması. 4 yıllık bölümler (lisans) için de 2020 taban puanları için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2020

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2020

Üniversite Taban Puanları

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Sitemizdeki Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini tavsiye ederim size.

Aşağıdaki tabloda Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması 2020 var. Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Cevabı aşağıda.

Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları 2020

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Kon Taban Puanı Başarı Sırası
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Geoteknik -2 TYT 40 220,71092 1270076
MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ Geoteknik -2 TYT 30 207,86874 1454022
FIRAT ÜNİVERSİTESİ Geoteknik -2 TYT 25

Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları 2020 bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları sıralama 2020 bilgileri ile kontenjan ve diğer şeyler de tablodaydı. Eğer hedeflediğiniz bölüm Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları ise umarım kazanırsınız. 

Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması 2020

Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları kaç puanla kazanlır veya Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapmak gerekir yakında yeni bir yası ile gelecek. Yazıda Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları bitiren ne yapar? Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları dersleri neler? Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları nasıl bir bölüm? Gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız.

Eğer biliyorsanız Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları maaşları için de yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Üniversite Tercih döneminde yardım almak isterseniz de instagram hesabımız dan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Geoteknik  2 Yıllık Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap