Gri Koç Kitap Bitti PDF

Gri Koç Kitap Bitti PDF çizelgesi sitemizde. Gri Koç 1 Ayda Kitap Bitti çizelgesi ve Gri Koç 2 Ayda Kitap Bitti çizelgeleri sitemizde.

Bununla beraber Gri Koç tarafından hazırlanan PDF çalışmaları yani Gri Koç konu listesi, Gri Koç kaynak çizelgesi, Gri Koç takvimi gibi içerikleri sitemiz aracılığı ile indirebilirsiniz. Yazı sonrasında açıklama var!

Gri Koç Kitap Bitti

Gri koç kitap bitti çizelgesi hakkında bir şey duymamış olabilirsin. Senin için bunu hemen açıklamaya çalışayım.

Gri Koç Kitap Bitti Nedir, Ne İşe Yarar

Bu çizelge sizi hedefinize ulaştırmayı amaçlayan tasarımı, görseli ve amacıyla da şahane bir çalışma.

Yeni bir kitap aldınız ve bu kitabı bitirmek için kendinize bir hedef koydunuz. Çoğu kişi bu hedefe ulaşamıyor. O yüzden bu çizelge tam size göre.

Öncelikle aldığınız kitabı kaç ayda bitireceğinizi hedefleyin. Bir mi iki mi? Sonrasında aşağıdaki çizelgelerden hedefinize uygun olanı indirin.

Mezunlar bir ayda kitap bitti programını indirebilir ama 12. sınıflar için iki ayda kitap bitti daha uygun olabilir. Kendi hızınıza göre olan çizelgeyi indirmeniz en iyisi olur sanırım.

Çizelge içerisinde her gün için bir kutucuk var. Kutucukları nasıl ve ne ile dolduracağınız tamamen size kalmış. İsterseniz boyayın isterseniz her kutucuğa o gün çözdüğünüz soru sayısını yazın.

Gri Koç Kitap Bitti PDF
Gri Koç Kitap Bitti PDF

Gri Koç Kitap Bitti PDF İndir

Bağlantılardan istediğiniz çizelgeyi indirebilirsiniz. 30 günde kitap bitti ve 60 günde kitap bitti çizelgelerinden istediğinizi indirebilirsiniz.

Gri Koç Kitap Bitti çizelgesi kadar güzel içerikler için aşağıya doğru ilerle bakalım. Karşına güzel şeyler çıkacak!

Diğer Gri Koç PDF Paylaşımları

Yaptığımız tüm Gri Koç paylaşımları aşağıda var. İçeriklerde istediğiniz PDF leri bulabilirsiniz.

Gri Koç Konu Listeleri

Sitemizde Gri Koç tarafından paylaşılan konu listeleri de var. Konu listeleri her alan için ayrı ayrı paylaşılmıştır. Aşağıda bağlantısını verdiğimiz yazımızdan hangi alan iseniz o alanın konu listesini indirebilirsiniz. MF, TM, EA olmak üzere konu listeleri yazımızda var.

Gri Koç Çalışma Programı PDF

Gri Koç Çalışma Programı
Gri Koç Çalışma Programı

Görselde olduğu gibi rengarenk bir çalışma programı hazırladık. Her ay için farklı bir renk belirledik. Böylelikle bu güzel

Konu dağılımını da en iyi şekilde yaptık. Ortalama bir öğrenci için ideal program diyebilirim.

Gri Koç’un dediği gibi herkes kendi programını yapmalı. Size örnek olacak bu çalışma programına benzer bir program oluşturabilirsiniz. Programı indirme sayfasında boş hali mevcut. İndirip kendiniz doldurabilirsiniz.

Tercihinize göre bu programı da kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı seni bekliyor….


Gri Koç Takvimi PDF

Gri koç takvimi de sitemizde var. Gri koç takvimi ile ilgili açıklamalar mevcut. Aşağıdaki yazıdan okuyabilirsiniz.


Gri Koç Kitap Önerileri

Gri Koç Kitap Önerileri
Gri Koç Kitap Önerileri

Gri Koç Kitap Önerileri yazımızda Gri Koç’un önerdiği kitapların bir kısmına yer verdim. Bu kitapları kendi yorumlarımla birleştirdim ve bununla beraber her ders için bir öneri yazısı yazdım. Aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bu yazının da sonuna gelmiş bulunuyoruz. Yukarıda bahsettiğim yazılarımızı umarım ziyaret etmişsinizdir. Ziyaret etmenizi kesinlikle öneririm.

Çok güzel içerikler karşınıza çıkacak. Ayrıca bu paylaşımlar haricinde sitemizde çok güzel içerikler var. Her biri sizler için. Sitemizin menüsünden ulaşabilirsiniz. Menünün haricinde yazı içlerinde gizlemiş olduğumuz güzel yazılarımız var. Bu yazılara dolaylı yoldan ulaşabiliyorsunuz. Bana böyle yapmak keyifli geliyor. Bilgiye ulaşması da sizin için birazcık zorlaşıyor ama eminim daha akılda kalıcı olacak.

Ve bu yazının da diğer yazılarımız gibi faydalı bir yazı olduğunu düşünüyorum. Umarım siz de aynı görüştesinizdir.

Gri Koç un Gri Koç Kitap Bitti çizelgesi de gerçekten güzel bir çizelge olmuş. Uzun zamandır size zaman çarkını öneriyordum. Aynı şekilde bunun da faydalı olabileceğini düşünüyorum. Gri Koç Kitap Bitti çizelgesi de özgün bir çalışma olmuş.

Hepinize başarılar dilerim. İyi çalışmalar…

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap