Gri Koç Konu Listesi PDF

Gri Koç Konu Listesi PDF indir. Gri Koç Konu Kaynak Listesi 2020 PDF olarak var. En güncel TYT ve AYT konuları yani YKS Konuları da bu yazıda!

Gri Koç Konu Listesi PDF indir. Sitede liste 2020 ye uygun olarak var. Gri Koç TYT konuları ve Gri koç haftalık program var. Gri Koç PDF burada! Gri koç kaynak çizelgesini PDF olarak sitemizde

Sitemizde tüm gri koç PDF paylaşımları var. Yazının sonlarında bunlara değindik. Bunlar: Gri Koç Konular Bitti Çizelgesi, Gri Koç Zaman Çarkı…

[ads5]

Gri Koç Konu Listesi PDF İndir

Gri Koç tarafından hazırlanan, paylaşılan 2020 Gri Koç Konu Listesi PDF olarak aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz. En güncel hali ile ekledik. Eski konu listeleri de yazının devamında!

Gri koç’un çizelgeleri fazla renkli geldiyse bizim hazırladığımız konu takip çizelgelerini de incele derim:

Gri Koç Sayısal Konu Kaynak Takip Listesi 2020 MF


[ads5]

Gri Koç Eşit Ağırlık Konu 
Kaynak Takip Listesi 2020 TM (EA)


Gri Koç Sözel Konu
Kaynak Takip Listesi 2020 TS

[ads5]


Gri Koç Dil Konu
Kaynak Takip Listesi 2020

Gri Koç Eski Konu Listeleri

Yukarıda en güncel hali ile konu listeleri var fakat her bir PDF boyutu yaklaşık 30MB. Bende bu sebeple eski konu listelerini de eklemeyi düşünüdüm. Çünkü eski konu listeleri daha düşük boyutlarda. Hızlı kullanım için aşağıdaki listelerden de yararlanabilirsiniz.

Eski Konu Kaynak Listeleri
Diğer Gri Koç PDF Paylaşımları

[ads5]

Gri Koç Kitap Bitti Çizelgesi

Gri Koç Kitap Bitti PDF Çizelgesi İndir
Gri Koç Kitap Bitti PDF Çizelgesi İndir

Gri Koç’un en yeni çizelgelerinden biri olan Gri Koç Kitap Bitti çizelgesi de artık sitemizde var.  30 günde kitap bitti ve 60 günde kitap bitti olmak üzere her iki çizelgeyi de sitemizden indirip çıktısını alabilirsiniz.

Ayrıca Gökhan Hocanın en yeni videolarına da ulaşabilirisiniz. Planlama Koçluğu Video Serisi hakkında bilgi de edinebileceğiniz güzel bir yazı sizi bekliyor. Bağlantı aşağıda:

Gri Koç Çalışma Programı PDF

Görselde olduğu gibi rengarenk bir çalışma programı hazırladık. Her ay farklı bir renkte!

Konu dağılımını da ustaca yaptık. Ortalama bir öğrenci için ideal program diyebilirim.

Gri Koç’un dediği gibi herkes kendi programını yapmalı. Size örnek olacak bu çalışma programına benzer bir program oluşturabilirsiniz.

İsterseniz bu programı da kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan programın özelliklerine ulaşabilir ve PDF olarak indirebilirsiniz.
Gri Koç Zaman Çarkı PDF

Gri Koç Konu Listesi PDF
Gri Koç Konu Listesi PDF

Gri koç zaman çarkı yani gri koç zaman çizelgesi sitemizde PDF olarak var. Eski ve yeni halinden her ikisi de var. İstediğinizi indirip kullanabilirsiniz.

İlgili yazımızda Gri Koç zaman çarkının nasıl kullanılacağı ve ne işe yaradığı ile ilgili video ve açıklama var. Bu içeriğimize aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
Gri Koç Kitap Önerileri

Gri Koç Kitap Önerileri yazımızda Gri Koç’un önerdiği kitapların bir kısmına yer verdim. Bu kitapları kendi yorumlarımla birleştirdim ve bununla beraber her ders için bir öneri yazısı yazdım. Aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Açıklamalar

Bu yazımızın da sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu şekilde birbirinden güzel yazılarımız var. Nitekim ilginizi çekebilecek olan yazılardan birkaçı yukarıda var.

Sitemizin Menüsünden öne çıkan diğer içeriklere de ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte yazılarımızın arasında da linklerini koyduğumuz güzel içerikler var. Okurken kendinizi bambaşka bir dünyada bulacağınıza eminim.

Umarım yazı faydalı olmuştur.

İyi çalışmalar, başarılar…

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap