Güverte Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması

Güverte Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması

Güncel Güverte Taban Puanları 2020 yazımızda var. Güverte başarı sıralaması 2020 de aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda vardır. Güverte sıralaması 2020 günceldir. Ayrıca ÖSYM ve YÖK kaynak alınarak hazırlanmıştır tablo. 2 veya 4 yıllık bölümler 2020 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2020

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2020

Üniversite Taban Puanları 2020

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

4 Yıllık Bölümler hakkında görüşler almak için sitemizin FORUM bölümünü kullan! Kolayca üye olabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda Güverte Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması 2020 var. Güverte kazanmak için kaç puan gerekir? Güverte için kaç net yapılmalı? Güverte zor bir bölüm mü? Hepsinin cevabı aşağıda!

[ads3]

Güverte Taban Puanları 2020

Üniversite AdıBölümPuan TürüKonTaban PuanıBaşarı Sırası
GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİGüverte (İngilizce)(Burslu)SAY7252,89194330698
GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİGüverte (İngilizce)(%75 Burslu)SAY9238,38582400049
GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİGüverte (İngilizce)(Ücretli)SAY7DolmadıDolmadı
GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİGüverte (İngilizce)(%50 Burslu)SAY7DolmadıDolmadı

Güverte taban puanları 2020 bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Güverte sıralama 2020 bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tablodaydı. Hedeflediğiniz bölüm Güverte ise umarım kazanırsınız. Güverte kazanmak sevincinize ortak olmak isteriz.

Güverte Başarı Sıralaması 2020

Güverte kaç puanla kazanlır veya Güverte okumak için kaç net yapmak gerekir yakında yeni bir yazı ile bu sorulara değineceğiz. Bu yazıda Güverte bitiren ne yapar? Güverte dersleri neler? Güverte nasıl bir bölüm? Gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Güverte okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde Güverte hakkında yazının gelmesini istiyorsanız yorum yapın!

Eğer Güverte hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin Güverte maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

[ads3]

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz de instagramdan da bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Güverte konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap