İşletme-Ekonomi Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması

İşletme-Ekonomi Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması

Güncel İşletme-Ekonomi Taban Puanları 2020 yazımızda var. İşletme-Ekonomi başarı sıralaması 2020 de aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda vardır. İşletme-Ekonomi sıralaması 2020 günceldir. Ayrıca ÖSYM ve YÖK kaynak alınarak hazırlanmıştır tablo. 2 veya 4 yıllık bölümler 2020 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2020

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2020

Üniversite Taban Puanları 2020

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

4 Yıllık Bölümler hakkında görüşler almak için sitemizin FORUM bölümünü kullan! Kolayca üye olabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda İşletme-Ekonomi Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması 2020 var. İşletme-Ekonomi kazanmak için kaç puan gerekir? İşletme-Ekonomi için kaç net yapılmalı? İşletme-Ekonomi zor bir bölüm mü? Hepsinin cevabı aşağıda!

[ads3]

İşletme-Ekonomi Taban Puanları 2020

Üniversite AdıBölümPuan TürüKonTaban PuanıBaşarı Sırası
İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİİşletme-Ekonomi (İngilizce)(Burslu)EA7417,5011013401
İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİİşletme-Ekonomi (İngilizce)(%50 Burslu)EA63250,61888523515

İşletme-Ekonomi taban puanları 2020 bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. İşletme-Ekonomi sıralama 2020 bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tablodaydı. Hedeflediğiniz bölüm İşletme-Ekonomi ise umarım kazanırsınız. İşletme-Ekonomi kazanmak sevincinize ortak olmak isteriz.

İşletme-Ekonomi Başarı Sıralaması 2020

İşletme-Ekonomi kaç puanla kazanlır veya İşletme-Ekonomi okumak için kaç net yapmak gerekir yakında yeni bir yazı ile bu sorulara değineceğiz. Bu yazıda İşletme-Ekonomi bitiren ne yapar? İşletme-Ekonomi dersleri neler? İşletme-Ekonomi nasıl bir bölüm? Gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında İşletme-Ekonomi okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde İşletme-Ekonomi hakkında yazının gelmesini istiyorsanız yorum yapın!

Eğer İşletme-Ekonomi hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin İşletme-Ekonomi maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

[ads3]

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz de instagramdan da bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size İşletme-Ekonomi konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap