İşletme Yönetimi Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması

İşletme Yönetimi Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması

Güncel İşletme Yönetimi Taban Puanları 2020 yazımızda var. İşletme Yönetimi başarı sıralaması 2020 de aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda vardır. İşletme Yönetimi sıralaması 2020 günceldir. Ayrıca ÖSYM ve YÖK kaynak alınarak hazırlanmıştır tablo. 2 veya 4 yıllık bölümler 2020 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2020

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2020

Üniversite Taban Puanları 2020

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

4 Yıllık Bölümler hakkında görüşler almak için sitemizin FORUM bölümünü kullan! Kolayca üye olabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda İşletme Yönetimi Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması 2020 var. İşletme Yönetimi kazanmak için kaç puan gerekir? İşletme Yönetimi için kaç net yapılmalı? İşletme Yönetimi zor bir bölüm mü? Hepsinin cevabı aşağıda!

[ads3]

İşletme Yönetimi Taban Puanları 2020

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Kon Taban Puanı Başarı Sırası
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İşletme Yönetimi (İngilizce)(UOLP-ABD North Carolina Üniversitesi)(UNCW)(Ücretli) EA 15 311,27762 194898
GİRNE ÜNİVERSİTESİ İşletme Yönetimi (İngilizce)(Burslu) EA 3 Dolmadı Dolmadı
KIBRIS AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ İşletme Yönetimi (İngilizce)(Burslu) EA 3 Dolmadı Dolmadı
YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ İşletme Yönetimi (İngilizce)(Burslu) EA 3 Dolmadı Dolmadı

İşletme Yönetimi taban puanları 2020 bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. İşletme Yönetimi sıralama 2020 bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tablodaydı. Hedeflediğiniz bölüm İşletme Yönetimi ise umarım kazanırsınız. İşletme Yönetimi kazanmak sevincinize ortak olmak isteriz.

İşletme Yönetimi Başarı Sıralaması 2020

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

İşletme Yönetimi kaç puanla kazanlır veya İşletme Yönetimi okumak için kaç net yapmak gerekir yakında yeni bir yazı ile bu sorulara değineceğiz. Bu yazıda İşletme Yönetimi bitiren ne yapar? İşletme Yönetimi dersleri neler? İşletme Yönetimi nasıl bir bölüm? Gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında İşletme Yönetimi okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde İşletme Yönetimi hakkında yazının gelmesini istiyorsanız yorum yapın!

Eğer İşletme Yönetimi hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin İşletme Yönetimi maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

[ads3]

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz de instagramdan da bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size İşletme Yönetimi konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap