Kolay Hesaplama ve Dönüşüm Yapmak İçin

Günümüzde hepimizin en doğal ve hatta zorunlu ihtiyaçları olan çevirmeler ve bazı yapmamamız gereken hesaplamalar oluyor. Bunlardan bazıları: KDV hesaplama, inç hesaplama ve birimler arası dönüşümler… Bunları yapmak için telefonunuza veya diğer cihazlarınıza herhangi bir uygulama yüklemenize gerek yok. Artık bu tür hesaplamaları senhesapla.com internet sitesi ile yapabilirsiniz.

En Kolay Şekilde Hesaplama ve Dönüşüm Yapmak

Kişisel hesaplamalarımız olan KDV Hesaplama, Mil-Km Hesaplama, yüzde hesaplama ve alan hesaplamalarının yanı sıra teknik veya sektörel olarak da hesaplamalar yapabileceğimiz bir internet sitesi. Bu teknik hesaplamalardan öne çıkanlardan bazılarını paylaşmak istiyorum: asfalt hesaplama, desi hesaplama, KDV tevkifatı hesaplama… Gördüğünüz üzere inşaat sektöründen finans sektörüne kadar geniş bir yelpazeye hizmet vermekte Sen Hesapla internet sitesi.

Bunlarla da yetinmiyor. Finans ve yatırım konuları ile uğraşanlar bu alanda piyasayı yakından takip etmek isteyen kişiler için döviz kurlarını anlık olarak sunuyor. Tam 67 para biriminin anlık değerini buna ek olarak son yirmi dört saat içindeki artış veya azalış miktarını yüzdesel olarak analiz edip size gerekli bilgiyi sunuyor. Bu bilgiler ışığında yine aynı platform üzerinden alış satış değerlerine bakarak yatırım yapabilirsiniz. İster uzaman olun ister olmayın basit ve bir o kadar da kullanışlı site tasarımı ile ilgi çekiyor.

Ayrıca çağımızın öne çıkan internet paraları yani kripto paralar içinde dönüşüm yapabilmenize olanak sağlayan bir site. Dönüşüm yapabileceğiniz para birimlerinden öne çıkanlar Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC)

Bu kripto paraların isterseniz Dolar isterseniz Türk Lirasına çevirebilirsiniz. Bu kripto paralara ek olarak Litecoin (LTC) ve Cardano (ADA) gibi onlarca kripto paranın anlık olarak değerini; saatlik, günlük ve haftalık olarak yükseliş ve düşüşünü yüzdesel olarak görebilirsiniz. Senhesapla.com verilerine göre yatırımlarınızı şekillendirebilirsiniz.

Ayrıca senhesapla.com internet sitesinin birbirinden önemli bilgiler içeren blog kısmını da takip etmenizi elzem görüyorum. Sitenin bloğunda önemli haberlere, finans konusunda önemli analizlere, üzerinde durulması gereken röportajlara ve herhangi bir konuda yeni bir işe başlayacak kişiler için temel anlatımlara yer veriyor. Örneğin asfalt hakkında: Asfalt nedir? Nasıl yapılır? Nerelerde kullanılır? gibi sorulara yanıt oluşturuyor.

İnsan ister istemez soruyor bu kadar güzel ve önemli şey için ne kadar ücret ödememiz gerekiyor diye ama merak etmeyin! Senhesapla.com bu içerikler ve hesaplamalar kısaca size yararı dokunacak bu içerikler için hiçbir ücret talep etmiyor. Her şey ücretsiz burada.

Bu sebeple diyorum ki “Kolay Hesaplama ve Dönüşüm Yapmak İçin” Gönül rahatlığı ile kullanmalı arkadaşlarınıza ve çevrenize tavsiye etmenizi umuyorum.

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap