Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması

Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması

Güncel Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği Taban Puanları 2020 yazımızda var. Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği başarı sıralaması 2020 de aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda vardır. Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği sıralaması 2020 günceldir. Ayrıca ÖSYM ve YÖK kaynak alınarak hazırlanmıştır tablo. 2 veya 4 yıllık bölümler 2020 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2020

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2020

Üniversite Taban Puanları 2020

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

4 Yıllık Bölümler hakkında görüşler almak için sitemizin FORUM bölümünü kullan! Kolayca üye olabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması 2020 var. Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği kazanmak için kaç puan gerekir? Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği için kaç net yapılmalı? Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği zor bir bölüm mü? Hepsinin cevabı aşağıda!

[ads3]

Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği Taban Puanları 2020

Üniversite AdıBölümPuan TürüKonTaban PuanıBaşarı Sırası
EGE ÜNİVERSİTESİKonaklama İşletmeciliği (Fakülte)EA50231,99240699945
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİKonaklama İşletmeciliği (Fakülte)EA30213,38837808383
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİKonaklama İşletmeciliği (Fakülte)EA30210,75290811892
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİKonaklama İşletmeciliği (Yüksekokul)EA30197,17061824449
ANADOLU ÜNİVERSİTESİKonaklama İşletmeciliği (Açıköğretim) (Açıköğretim)EA200DolmadıDolmadı

Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği taban puanları 2020 bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği sıralama 2020 bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tablodaydı. Hedeflediğiniz bölüm Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği ise umarım kazanırsınız. Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği kazanmak sevincinize ortak olmak isteriz.

Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği Başarı Sıralaması 2020

Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği kaç puanla kazanlır veya Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği okumak için kaç net yapmak gerekir yakında yeni bir yazı ile bu sorulara değineceğiz. Bu yazıda Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği bitiren ne yapar? Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği dersleri neler? Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği nasıl bir bölüm? Gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği hakkında yazının gelmesini istiyorsanız yorum yapın!

Eğer Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

[ads3]

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz de instagramdan da bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Konaklama Ve Turizm İşletmeciliği konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap