İlişkili İçerikler

Lazer Liposuction Lokal Yağlardan Kurtulmanın En Kolay Yoludur

Vücudunuzdaki inatçı yağ birikimlerinden kurtulmanın en kolay yolu lazer liposuction yaptırmaktır. Bu yöntemle yağ aldırma klasik yönteme göre daha avantajlıdır. Lazer lipoliz sayfasında konu ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Cilt altında biriken yağ dokusu bazen spor yapmanıza, diyetinize dikkat etmenize rağmen erimez. Bölgesel yağ birikimleri genel vücut hatlarınızın bozulmasına neden olur. Lazer liposuction lokal yağlardan kurtulmanızda en zahmetsiz yöntemdir.

Lazer Liposuction Zayıflama Yöntemi Değildir

Vücudunuzdaki fazlalık yağlardan kurtulmak için bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Ancak bunu bir zayıflama yöntemi olarak görmemelisiniz. Diyet ve spor yaparak kilo vermiş olanlar karın, bel, basen, gıdı gibi alanlarda biriken yağlarından kurtulamıyorsa, lazer liposuction yaptırabilir.

Lazer Liposuction Cildinizde Daha Az Travmaya Neden Olur

Klasik yönteme göre ciltte daha az travmaya neden olan bu yöntem kanama riskini de azaltır. Hastaların daha az ağrı çekmesine, ciltteki sarkmaların azalmasına yardımcı olur. Ayrıca yağ aldırma sonrasında uzun süre bandaj yapılmasına gerek kalmaz. Hastaların normal yaşamına dönmesi için fazla beklemesine gerek kalmaz. Yağ alınacak bölgenin genişliğine göre operasyonda genel ya da lokal anestezi uygulanabilir. Hastaların hastaneden taburcu edilmeleri kullanılan anestezi türüne göre aynı gün içinde ya da bir gün sonra gerçekleşir.

Lazer Liposuction İçin Uygun Aday mısınız?

Bu yöntem cinsiyet gözetmeden herkes için uygundur. Ancak fazlalık yağların alınması için uygulanan bu yöntemde bazı kriterlere dikkat edilir. Öncelikle adayların uygulama sırasında ve sonrasında iyileşmeyi olumsuz etkileyebilecek bir sağlık sorununun olmaması gerekir. Adayların vücut kitle endeksi % 30 luk oranda olması, kas yapısı, cilt yapısının elastik ve sıkı olmasına dikkat edilir. En önemlisi lazer liposuction uygulamasından gerçekçi beklentileri olan, buna olumlu bakan adaylara bu yöntemle yağ aldırma işlemi yapılabilir.

Lazer liposuction yöntemi hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bilgim.net sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde bu uygulamanın nasıl yapıldığı, uygulama öncesi ve sonrası neler yapılması gerektiğine, risklerine ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca site içeriğinde sağlık, kişisel bakım, finans, spor, yeme içme, tatil, aile hayatı gibi pek çok bilgiyi öğrenme olanağına sahip olabilirsiniz.

 


Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı