Maliye (Açıköğretim) Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Maliye (Açıköğretim) kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Maliye (Açıköğretim) kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Maliye (Açıköğretim) kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Maliye (Açıköğretim) okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Maliye (Açıköğretim) için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Maliye (Açıköğretim) Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Maliye (Açıköğretim) için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Maliye (Açıköğretim) ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Maliye (Açıköğretim) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Maliye (Açıköğretim) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Maliye (Açıköğretim) kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Maliye (Açıköğretim) taban puanları veya Maliye (Açıköğretim) sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Maliye (Açıköğretim) kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Maliye (Açıköğretim) kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Maliye (Açıköğretim) ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Maliye (Açıköğretim) kaç net ve Maliye (Açıköğretim) kaç puan görebilirsin.

Maliye (Açıköğretim) Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite AdıSon Kişinin OBPYerTYT TürkçeTYT SosyalTYT MatTYT FenAYT MatAYT FizikAYT KimyaAYT Biyoloji
ANADOLU ÜNİ.338,80023012,02,8-0,3-0,52,36,31,53,8

Maliye (Açıköğretim) bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Maliye (Açıköğretim) Kazanmak için

Maliye (Açıköğretim) kaç net 2020

Maliye (Açıköğretim) kaç puanla kazanlır veya Maliye (Açıköğretim) için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Maliye (Açıköğretim) konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Maliye (Açıköğretim) zor mu? Maliye (Açıköğretim) dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Maliye (Açıköğretim) okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Maliye (Açıköğretim) kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

YouTube video

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap