Maliye (Açıköğretim) Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Maliye (Açıköğretim) kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Maliye (Açıköğretim) kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Maliye (Açıköğretim) kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Maliye (Açıköğretim) okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Maliye (Açıköğretim) için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Maliye (Açıköğretim) Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Maliye (Açıköğretim) için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Maliye (Açıköğretim) ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Maliye (Açıköğretim) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Maliye (Açıköğretim) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Maliye (Açıköğretim) kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Maliye (Açıköğretim) taban puanları veya Maliye (Açıköğretim) sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Maliye (Açıköğretim) kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Maliye (Açıköğretim) kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Maliye (Açıköğretim) ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Maliye (Açıköğretim) kaç net ve Maliye (Açıköğretim) kaç puan görebilirsin.

Maliye (Açıköğretim) Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
ANADOLU ÜNİ. 338,800 230 12,0 2,8 -0,3 -0,5 2,3 6,3 1,5 3,8

Maliye (Açıköğretim) bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Maliye (Açıköğretim) Kazanmak için

Maliye (Açıköğretim) kaç net 2020

Maliye (Açıköğretim) kaç puanla kazanlır veya Maliye (Açıköğretim) için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Maliye (Açıköğretim) konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Maliye (Açıköğretim) zor mu? Maliye (Açıköğretim) dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Maliye (Açıköğretim) okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Maliye (Açıköğretim) kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap