Meteoroloji Mühendisliği Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Meteoroloji Mühendisliği kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Meteoroloji Mühendisliği kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Meteoroloji Mühendisliği kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Meteoroloji Mühendisliği okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Meteoroloji Mühendisliği için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Meteoroloji Mühendisliği Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Meteoroloji Mühendisliği için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Meteoroloji Mühendisliği ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Meteoroloji Mühendisliği kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Meteoroloji Mühendisliği kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Meteoroloji Mühendisliği kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Meteoroloji Mühendisliği taban puanları veya Meteoroloji Mühendisliği sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Meteoroloji Mühendisliği kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Meteoroloji Mühendisliği kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Meteoroloji Mühendisliği ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Meteoroloji Mühendisliği kaç net ve Meteoroloji Mühendisliği kaç puan görebilirsin.

Meteoroloji Mühendisliği Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. 437,150 71 27,8 14,3 15,0 11,8 16,0 9,3 8,8 6,3
SAMSUN ÜNİ. 334,100 37 16,8 0,0 17,3 4,0 14,3 4,5 1,5 2,8

Meteoroloji Mühendisliği bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Meteoroloji Mühendisliği Kazanmak için

Meteoroloji Mühendisliği kaç net 2020

Meteoroloji Mühendisliği kaç puanla kazanlır veya Meteoroloji Mühendisliği için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Meteoroloji Mühendisliği konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Meteoroloji Mühendisliği zor mu? Meteoroloji Mühendisliği dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Meteoroloji Mühendisliği okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Meteoroloji Mühendisliği kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap