Muhasebe Ve Denetim Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması

Muhasebe Ve Denetim Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması

Güncel Muhasebe Ve Denetim Taban Puanları 2020 yazımızda var. Muhasebe Ve Denetim başarı sıralaması 2020 de aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda vardır. Muhasebe Ve Denetim sıralaması 2020 günceldir. Ayrıca ÖSYM ve YÖK kaynak alınarak hazırlanmıştır tablo. 2 veya 4 yıllık bölümler 2020 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2020

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2020

Üniversite Taban Puanları 2020

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

4 Yıllık Bölümler hakkında görüşler almak için sitemizin FORUM bölümünü kullan! Kolayca üye olabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda Muhasebe Ve Denetim Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması 2020 var. Muhasebe Ve Denetim kazanmak için kaç puan gerekir? Muhasebe Ve Denetim için kaç net yapılmalı? Muhasebe Ve Denetim zor bir bölüm mü? Hepsinin cevabı aşağıda!

[ads3]

Muhasebe Ve Denetim Taban Puanları 2020

Üniversite AdıBölümPuan TürüKonTaban PuanıBaşarı Sırası
İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Denetim (İngilizce)(Burslu)EA2355,6703685606
İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Denetim (Burslu)EA2285,45469298840
İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Denetim (%50 Burslu)EA18DolmadıDolmadı
İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Denetim (İngilizce)(%50 Burslu)EA15DolmadıDolmadı

Muhasebe Ve Denetim taban puanları 2020 bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Muhasebe Ve Denetim sıralama 2020 bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tablodaydı. Hedeflediğiniz bölüm Muhasebe Ve Denetim ise umarım kazanırsınız. Muhasebe Ve Denetim kazanmak sevincinize ortak olmak isteriz.

Muhasebe Ve Denetim Başarı Sıralaması 2020

Muhasebe Ve Denetim kaç puanla kazanlır veya Muhasebe Ve Denetim okumak için kaç net yapmak gerekir yakında yeni bir yazı ile bu sorulara değineceğiz. Bu yazıda Muhasebe Ve Denetim bitiren ne yapar? Muhasebe Ve Denetim dersleri neler? Muhasebe Ve Denetim nasıl bir bölüm? Gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Muhasebe Ve Denetim okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde Muhasebe Ve Denetim hakkında yazının gelmesini istiyorsanız yorum yapın!

Eğer Muhasebe Ve Denetim hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin Muhasebe Ve Denetim maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

[ads3]

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz de instagramdan da bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Muhasebe Ve Denetim konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap