Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) taban puanları veya Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) kaç net ve Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) kaç puan görebilirsin.

Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
İSTANBUL AREL ÜNİ. 392,300 2 27,5 13,8 2,8 0,0 1,8 16,0 5,5 3,5
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. 336,300 31 12,5 9,8 2,8 1,0 1,0 9,3 2,8 4,0
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ. 326,500 23 15,5 12,0 0,5 1,0 2,3 10,5 0,5 4,8
İSTANBUL AREL ÜNİ. 457,750 2 27,5 12,0 0,8 0,0 -1,5 14,3 5,3 3,5

Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) Kazanmak için

Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) kaç net 2020

Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) kaç puanla kazanlır veya Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) zor mu? Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Muhasebe Ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap