Muhasebe (Yüksekokul) Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Muhasebe (Yüksekokul) kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Muhasebe (Yüksekokul) kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Muhasebe (Yüksekokul) kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Muhasebe (Yüksekokul) okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Muhasebe (Yüksekokul) için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Muhasebe (Yüksekokul) Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Muhasebe (Yüksekokul) için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Muhasebe (Yüksekokul) ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Muhasebe (Yüksekokul) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Muhasebe (Yüksekokul) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Muhasebe (Yüksekokul) kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Muhasebe (Yüksekokul) taban puanları veya Muhasebe (Yüksekokul) sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Muhasebe (Yüksekokul) kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Muhasebe (Yüksekokul) kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Muhasebe (Yüksekokul) ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Muhasebe (Yüksekokul) kaç net ve Muhasebe (Yüksekokul) kaç puan görebilirsin.

Muhasebe (Yüksekokul) Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
AFYON KOCATEPE ÜNİ. 336,200 14 16,0 5,3 6,0 0,0 3,3 9,5 3,0 2,5
TRAKYA ÜNİ. 320,650 15 10,0 11,0 5,3 1,3 3,8 5,5 0,3 3,5

Muhasebe (Yüksekokul) bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Muhasebe (Yüksekokul) Kazanmak için

Muhasebe (Yüksekokul) kaç net 2020

Muhasebe (Yüksekokul) kaç puanla kazanlır veya Muhasebe (Yüksekokul) için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Muhasebe (Yüksekokul) konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Muhasebe (Yüksekokul) zor mu? Muhasebe (Yüksekokul) dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Muhasebe (Yüksekokul) okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Muhasebe (Yüksekokul) kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap