Neden İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Öğrenci Yurdunu Seçmelisiniz?

Kız öğrenci okutan bir ailenin bir ailenin haklı olarak bir Kız Öğrenci Yurdundan beklentisi; güvenli, merkezi ve evladının her türlü ihtiyacının dört dörtlük karşılanacağı mükemmel konumdaki yurtta kalmasıdır. İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Yurdu’nda ise tüm bu donanımı bir arada bulabilirsiniz. İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Yurdu; lobi, cafe, resepsiyon, restoran hizmetleri ile kız öğrencilerin tüm ihtiyaçları ve sorunları ile ilgilenen yurt yönetimi sıcaklığını veren bir kurumdur.

İsteğe Göre Oda Avantajı

Farklı ebatlarda genişliklere sahip odalarda kız öğrenciler dilerlerse tek, dilerlerse de 3 ya da 4 kişi olarak ikamet edebilmektedir. Yurt odaları oldukça geniş ferah ve çalışma, istirahat etme imkanına sahip şekilde düzenlenmiştir. Kız öğrenci yurdu için seçilmiş yataklar ve eşyalar son derece rahat ve konforludur. Odalarda; yatak, çalışma ünitesi, gardırop, jaluzili açılabilir – kapanabilir perde sistemleri, şifonyer, kitaplık gibi tüm detaylara yer verilmiştir.

Sağlıklı Çalışma İmkanı Burada!

Kütüphane – etüt odası sayesinde yurt öğrencileri sessiz, sakin ve sağlıklı bir ders çalışma ortamını yurt bünyesinde bulabilir. Yine fitnes, plates, kardio çalışabilecekleri, spor yapabilecekleri bir spor salonu da yurt bünyesinde yer almaktadır. Yurdun sahip olduğu restoran bölümünde şık bir ambiyansta lezzetli yemekler tadılabilir. Öğrencilerin her türlü sağlık sorunu için yurtta hemşire tedrisatlı bir revir bulunmaktadır. Yanı sıra odalarda; tv, fiber internet bağlantısı ve özel alışverişler için mini buzdolabı bulunmaktadır. Oyun ve eğlence için tasarlanan aktivite odasında ise; satranç, masa tenisi, bilardo gibi daha pek çok oyun, yurt sakinlerinin emrine amade şekilde yer alıyor.

İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Yurdu; 7/24 güvenlik sistemleri ve güvenlik ekibiyle izlenerek yurda yüz tanıma sistemleri ile giriş çıkış sağlanmaktadır. Öğrencilerin her türlü sorun ve ihtiyaçları ile ilgili olarak 7/24 danışma hizmeti sunulmaktadır. Deneyimli personel tarafından periyodik yapılan oda temizliği ile hijyen odalar yurt öğrencilerinin hizmetinizdedir. Ev sıcaklığındaki bir otel konforu,  kaliteli bir yaşam komplexi, zengin – sosyal aktivitelere sahip yüksek stantlardaki eğlence imkanı, ring hizmetleri İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Yurdu’nda bulabileceğiniz temel özelliklerden sadece bir kaçı. Dolayısıyla da İstanbul’un en iyi kız öğrenci yurdu statünde bulunmaktadır.

 

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap