Otel Yöneticiliği Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması

Otel Yöneticiliği Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması

Güncel Otel Yöneticiliği Taban Puanları 2020 yazımızda var. Otel Yöneticiliği başarı sıralaması 2020 de aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda vardır. Otel Yöneticiliği sıralaması 2020 günceldir. Ayrıca ÖSYM ve YÖK kaynak alınarak hazırlanmıştır tablo. 2 veya 4 yıllık bölümler 2020 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2020

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2020

Üniversite Taban Puanları 2020

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

4 Yıllık Bölümler hakkında görüşler almak için sitemizin FORUM bölümünü kullan! Kolayca üye olabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda Otel Yöneticiliği Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralaması 2020 var. Otel Yöneticiliği kazanmak için kaç puan gerekir? Otel Yöneticiliği için kaç net yapılmalı? Otel Yöneticiliği zor bir bölüm mü? Hepsinin cevabı aşağıda!

[ads3]

Otel Yöneticiliği Taban Puanları 2020

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Kon Taban Puanı Başarı Sırası
ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ Otel Yöneticiliği (İngilizce)(Burslu) EA 2 386,82493 39268
ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ Otel Yöneticiliği (İngilizce)(%50 Burslu) EA 22 236,06512 658250

Otel Yöneticiliği taban puanları 2020 bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Otel Yöneticiliği sıralama 2020 bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tablodaydı. Hedeflediğiniz bölüm Otel Yöneticiliği ise umarım kazanırsınız. Otel Yöneticiliği kazanmak sevincinize ortak olmak isteriz.

Otel Yöneticiliği Başarı Sıralaması 2020

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Otel Yöneticiliği kaç puanla kazanlır veya Otel Yöneticiliği okumak için kaç net yapmak gerekir yakında yeni bir yazı ile bu sorulara değineceğiz. Bu yazıda Otel Yöneticiliği bitiren ne yapar? Otel Yöneticiliği dersleri neler? Otel Yöneticiliği nasıl bir bölüm? Gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Otel Yöneticiliği okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde Otel Yöneticiliği hakkında yazının gelmesini istiyorsanız yorum yapın!

Eğer Otel Yöneticiliği hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin Otel Yöneticiliği maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

[ads3]

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz de instagramdan da bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Otel Yöneticiliği konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap