Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları taban puanları veya Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları kaç net ve Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları kaç puan görebilirsin.

Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
SABANCI ÜNİ. 490,250 16 37,8 16,5 33,5 10,0 32,5 18,5 7,8 2,8
SABANCI ÜNİ. 445,800 54 29,3 14,5 20,0 11,8 29,0 4,8 4,5 4,8
SABANCI ÜNİ. 449,800 61 27,5 11,5 21,8 15,0 24,5 0,0 0,0 0,0
SABANCI ÜNİ. 403,200 25 28,0 13,8 1,3 0,8 5,5 18,5 5,5 2,8

Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları Kazanmak için

Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları kaç net 2020

Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları kaç puanla kazanlır veya Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları zor mu? Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Sanat Ve Sosyal Bilimler Programları kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap