Sınav Döneminiz için Önerdiğimiz Bilim Kurgu Filmleri

Merhaba değerli Öğrenci Kozu okuyucuları! Bu yazıda sınava hazırlık dönemi bilim kurgu filmleri önereceğiz. İzlenebilecek ön güzel bilim kurgu filmleri bu yazıda. Canınız sıkıldığında ve artık çok yorgun olduğunuzu düşündüğünüz zamanlar kendinizi bu filmlerle ödüllendirebilirsiniz.

Ayrıca bir araştırma bilim kurgu filmleri izlemenin zeka ve hayal gücüne katkı sağladığını göstermiştir. Sizlere de bu amaçla özellikle bilimkurgu filmleri önermek istedik.

Bilim Kurgu Film Önerileri

O zaman hız kesmeden film önerilerimize başlayalım:

Bird Box

İlk önerimiz Brid Box filmi. 2018 de gösterime giren film eleştirmenlerden tam not aldı. Oldukça konuşuldu ve çok izlenen bir film olarak yerini aldı. Benim de izleyip beğendiğim bir filmdi. Sizlere de önerebilirim.

Netflix tarafından yapılan bu film oyuncu kadrosunda bir çok önemli insanı barındıran güzel bir yapım. Anlattığı olay, yönetmeni ve oyuncuları ile her anlamda kalitesini ortaya koyuyor.

Spoiler vermek istemiyorum ama sizin de bu film hakkında eleştirilerinizi özellikle yorumlarda bekliyorum.

The Martian – Marslı

Marslı filmi ise listemizin 2. sırasında. Ridley Scott’ın yönettiği bu film beni ders çalışma konusunda oldukça isteklendirmişti. Filmi izlerken şunu dedim kendime hangi bilginin ne zaman işe yarayacağı iç belli olmuyormuş.

Sizin de beğeneceğinize eminim bu filmi. Konusundan ise kısaca bahsedersem: Mars’a gönderilen bir astronotun orada çıkan şiddetli bir fırtına sonrası öldüğü düşünülür. Ekibi de onu terk ederek tekrar dünyaya gelir. Ama aslında Mark Watney isimli bu astronot yaşamaktadır. Sizce olaylar sonrasında nasıl şekillenecek dersiniz? Marslı gibi bilim kurgu filmi izlemek için bu linke tıklayabilirsiniz: film izle .Verdiğim bağlantı ile siteyi ziyaret edip önerdiğim Marslı filmi ve diğerlerini izleyebilirsiniz.

Zehirli Öfke: Venom

Bilim kurgu film önerileri yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Venom güzel bir bilim kurgu fantastik filmi. Venom ile bazen heyecanlanacak bazen de güleceksiniz. Önerdiğim bir film bu da. Venom konusu ise şöyle:

Başrolümüz gazeteci Eddie’nin meraklılığı ile olay başlar. Araştırma yaptığı sırada sadece simbiyoz halinde yaşayabilen uzaylı türünün bir şirket tarafından keşfedilip incelendiğini görür. Bu uzaylı adrenalinle beslenen simbiyoz bir uzaylıdır. Sizce sonrasında olaylar nasıl gelişecek? Hemen izleyin bence!

Ölümcül Deney Serisi

Ölümcül deney serisi de oldukça popüler bir film serisi. Ben izlemedim ama listemde olan bir yapım. Arkadaşlarım ve çevren tarafından önerildi çok kez bana. Bu bilim kurgu filmi ise şunu anlatıyor: Çok gizli bir laboratuvar görevlileri zombiye dönüşür. Bu olaydan sonra da hükümet, bu zombi salgınını kontrol altına alması için seçkin bir ekip de bu bölgeye gönderilir. Olaylar böyle gelişmeye başlar.

Önerdiğimiz Bilim Kurgu Filmleri

Sınav Döneminiz için Önerdiğimiz Bilim Kurgu Filmleri
Sınav Döneminiz için Önerdiğimiz Bilim Kurgu Filmleri

Sizler için güzel bilim kurgu filmleri önerdim. Umarım zevkle izlersiniz hepsini. Şimdiden iyi seyirler.

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap